Bilgisayar oyun oynarken birden kapandı

• Konuyu başlatan 322269
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 967

322269

Hectopat
Merhabalar, bilgisayarımda Rocket League oynarken birden kapandı bu 3. oldu arkadaşım ısınmasından dedi fakat öyle sanmıyorum. Kapandı derken şöyle oluyor; birden monitör siyah oluyor sinyal yok yazıyor kasanın fanları çok hızlı dönmeye başlıyor. Bende kasanın üstündeki yeniden başlat tuşuna basıp kurtuluyorum. Ama artık yeter çünkü bunu çözmek istiyorum. Nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda güncelledim evet önceki sürücüye nasıl geçebilirim? NVIDIA.

Bu bağlantıya giderek, kartınıza uygun seçenekleri seçerseniz size birkaç farklı sürüm çıkaraktır. Kullandığınızdan önceki sürümü seçin.

2. seçenek olarak da, aygıt yöneticisi/ görüntü bağdaştırıcıları / kartınızın üzerine sağ tık/ özellikler/ sürücü/ sürücüye geri dön.

Tavsiyem temiz kurulum yapmanız. Daha önce hangi sürümü kullanıyorsanız onu indirip deneyin.

Bu bağlantıya giderek, kartınıza uygun seçenekleri seçerseniz size birkaç farklı sürüm çıkaraktır. Kullandığınızdan önceki sürümü seçin.

2. seçenek olarak da, aygıt yöneticisi/ görüntü bağdaştırıcıları / kartınızın üzerine sağ tık/ özellikler/ sürücü/ sürücüye geri dön.

Tavsiyem temiz kurulum yapmanız. Daha önce hangi sürümü kullanıyorsanız onu indirip deneyin.

Eski driver yükleyerek çözdüm.
Aynı hatayı almaya başladım yine. Ne yapmalıyım? DP'yi çıkarıp HDMI mı takmalıyım? Ama bu sefer 144Hz olmayacak? Format atsam düzelir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı