Bilgisayar oyunda aniden kapanıyor

nweur

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, bilgisayarı aldığımdan beri bazı oyunlarda aniden kapanıyor. Mesela CS2 rahatça kaldırabilirken açınca aniden bilgisayar yeniden başlatıyor. Valorant'ta FPS kısıtlamazsam gene aynı sorun oluyor. Bazı oyunlarda da ilk açtığımda yeniden başlıyor ama tekrar açtığımda düzeliyor bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir ve nasıl çözebiliriz?
Intel i7 6700K işlemcim.
16 GB RAM.
MSI NVIDIA GTX 1080 ekran kartım
Ve Gigabyte ekran kartı var.

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba, bilgisayarı aldığımdan beri bazı oyunlarda aniden kapanıyor. Mesela CS2 rahatça kaldırabilirken açınca aniden bilgisayar yeniden başlatıyor. Valorant'ta FPS kısıtlamazsam gene aynı sorun oluyor. Bazı oyunlarda da ilk açtığımda yeniden başlıyor ama tekrar açtığımda düzeliyor bu sorun neden kaynaklanıyor? Olabilir ve nasıl çözebiliriz?
Intel i7 6700K işlemcim.
16 GB RAM.
MSI NVIDIA GTX 1080 ekran kartım.

Kapandığı sırada işlemci sıcaklığı ne durumda, PSU kaç watt, ekran kartına OC yaptın mı?

Öncelikle merhaba, bilgisayarı aldığımdan beri bazı oyunlarda aniden kapanıyor. Mesela CS2 rahatça kaldırabilirken açınca aniden bilgisayar yeniden başlatıyor. Valorant'ta FPS kısıtlamazsam gene aynı sorun oluyor. Bazı oyunlarda da ilk açtığımda yeniden başlıyor ama tekrar açtığımda düzeliyor bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir ve nasıl çözebiliriz?
Intel i7 6700K işlemcim.
16 GB RAM.
MSI NVIDIA GTX 1080 ekran kartım
Dostum yüksek ihtimal oyunu açınca psu'nun ekran kartını veya işlemcini besleyemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı