Bilgisayar parçalarını değiştirmek istiyorum

459349

Decapat
Konu başlığına belirttiğim gibi bilgisayar parçalarından kasa anakart ve sıvı soğutucuyu değiştirmek istiyorum.
Şu anki kullandığım bilgisayardaki anakart B450 Tomahawk Max kasa Cooler Master TD500 mesh sıvı soğutma Cooler Master ML240 LV2.
Geçmek istediğim parçalar kasa NZXT H510 Flow anakart B550 Gaming Plus sıvı soğutma Corsair H100 RGB kasa ve sıvı soğutma değiştirme sebebim fanların sesli çalışması önerdiğiniz başka parçalar varsa onlara da bakabiliriim @Sir Benjamin @Yener K.

Corsair marka Sıvı soğutmayı önermiyorum ben aldım acayip ses yapıyor. Diğer ürünler için bir yorum yapamıcam.

Önerdiğiniz bir soğutucu var mı?
Bütçeniz nedir bilmiyorum ama marka olarak önerebileceğim nzxt kraken serileri sessiz ve stabil çalışıyor. Benim bütçe yetmediğinden alamadım tabi. Youtube inceleme videolarını izlerseniz daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Bütçe soğutma için 3000 TL aradığım özellikler RGB olsun H510 Flow'a uyumlu olsun yani 240mm ha bu arada işlemcimde 5600X.

Bütçe soğutma için 3000 TL aradığım özellikler RGB olsun H510 Flow'a uyumlu olsun yani 240mm ha bu arada işlemcimde 5600X.

Şöyle bir şey önerebilirim.

Geri
Yukarı