Bilgisayar programcılığı bitirmiş birisi Monster'da çalışabilir mi?

daghanmustafa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 23 yaşindayım. Bilgisayar programcılığı bitirdim, Monster'da ya da başka mantiklı bir firmaya girip kariyer yapmak istiyorum. İşe girmek istiyorum, Monster'a bilgi işlem ve teknik destek alanında çalısabileceğimi düşünüyorum. Donanim kısmını oafam alıyor, sevdiğimde bir iş teknoloji. Ben hitit üniversitesinde kısmı zamanlı çalışan bir öğrenciydim, üniversite de bozuk olan PC'leri tamir ediyordum nasıl iş bulurum özel güvenlik sertifikası da almayı düşünüyorum. Şu an inşaatta çırağım, aç gezmeyim diye inşaatta çalışıyorum ama mantıklı bir işe de girmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vay be kadere bak adam inşaatta çalışıyor ama bilgisayar programcılığını bitirmiş. İnşallah istediğiniz gibi bir iş bulursun kral.

Sayısalda 50 bin üstü sıralamayla bir üniversiteye girerseniz büyük ihtimalle kaderiniz böyle olur zaten. Mevzu okumak değil düzgün bir yerde okumak.

Programlamayı nerede geliştirdiniz?

Ben de kendimi o konuda geliştirmek istiyorum.

Udemy de kurslar var.

Sayısalda 50 bin üstü sıralamayla bir üniversiteye girerseniz büyük ihtimalle kaderiniz böyle olur zaten. Mevzu okumak değil düzgün bir yerde okumak.

Teknikerlik için veya bilgi işlem görevlisi eğer bunlarda olmazsa özel güvenlik için uğraşmayı düşünüyorum nirde üniversite alakalı değil KPSS iyi olsa memur olunur.

Yeni konular

Geri
Yukarı