Bilgisayar programcılığı dersleri için kurs gerekli mi?

AsilTÜRK

Decipat
Görsel programlama ve veri tabanı derslerini alttan alıyorum bilgim yok ikisi hakkında da fakat bu dersleri yüksek notla vermem lazım.
Kurs almama gerek var mı? Bütünlemeye kadar yetiştirmem lazım mümkün mü acaba? Ocağın son hafta bütler başlıyor.

Hocanız farklı bir şey sormuyor. İşlediği konuları çalışsanız ve verdiği notlara baksanız zaten yüksek alırsınız. A'yı anlatıp b nedir diye sormuyor sonuçta.

Hocanız farklı bir şey sormuyor. İşlediği konuları çalışsanız ve verdiği notlara baksanız zaten yüksek alırsınız. A'yı anlatıp b nedir diye sormuyor sonuçta.
Doğru hocam da konuları bilmiyorum.
1 ayda bu iki dersi yetiştirebilir miyim? Görsel programlama da soruların çoğu klasik oluyor, Veritabanında ise 1-2 klasik oluyor geri kalan test, klasiklerin puanı toplam 30-35 oluyor.

Dersten kalırım deyip, hiç çalışmadığım veri tabanından 80-95'le geçmiştim 😂 Aklıma geldi. Kurs yerine direkt olarak sınav sorularının (final) benzerini ve bulabiliyorsanız geçmiş senelerde soruları bulup, çözmeniz daha çok işinize yarayabilir.

Dersten kalırım deyip, hiç çalışmadığım veri tabanından 80-95'le geçmiştim 😂 Aklıma geldi. Kurs yerine direkt olarak sınav sorularının (final) benzerini çözmeniz daha çok işinize yarayabilir.
Hocam sorun Veri tabanı değil.
Ağırlıklı olarak test olduğu için bir şekilde hallederim ama görsel programlamanın tamamı klasik geliyor ve ben gram bir şey bilmiyorum :D
Birkaç kurs var C# anlatan ama form yok içerisinde.

1 ay çok uzun bir süre. Bence rahatlıkla yetişir.
Hocam o konuda bence de yetişir ama nasıl başlamam gerektiğini bilemedim, önerdiğiniz kurs vs var mı? Ben c# mı çalışacağım bunun hakkında bile fikrim yok :D

Geri
Yukarı