Bilgisayar programcılığı için laptop önerisi

İzz

Decapat
Bu yıl bilgisayar programcılığı bölümüne başlıycam onun için bir laptop alacağım. MacBook Air 2020 almayı düşünüyorum ama derslerde kullanıcağım programlar MacOS'ta var mı bilmiyorum bilen birisi varsa yorumunu ve önerisini merak ettim.

Çerçevesiz cihazlar varken neden estetikten yoksun 1080P + i7 8. nesil bu cihaz? Bu daha uygun bence asus 4k laptop - Google Alışveriş

Hala Windows 7 kullanmanızdan vizyonsuz olduğunuz belli zaten.

Çerçevesiz cihazlar varken neden estetikten yoksun 1080P + i7 8. nesil bu cihaz? Bu daha uygun bence asus 4k laptop - Google Alışveriş

RAM'de 8 yakışmış ikinci cihaza ben anlamıyorum bilinççsizce yorum yapanları.
O cihaz 11 bin TL dostum arkadaşın bütçesi 8-9 bin TL arası bizde biliyoruz onun daha güzel olduğunu.

Siz MacBook'a karar vermişsiniz kendinizi tatmin etmek için konuyu açmısşsınız rahatça yapabilirsin ama bence parasını zerre hak etmiyor oyun anlamında da iğrenç bir cihaz.
14 yaşındaki çocuğun yorumu gibi geliyor bu. İş cihazı ve parasını fazlasıyla hak ediyor. Rakiplerinden daha ucuz. Örnek DELL XPS serisi.

Kimin hangi işletim sistemini kullandığından sanane?
Neden i3 neden i5 ben anlamıyorum aynı özelliklerde başka marka bir cihaz 5 bin bile etmez.

Sadece Apple olduğu için para baymaya devam.
Kaliteli kasa, uzun pil performansı (aktif 10 saat), eşsiz hatta rakipsiz bir ekran, Windows'tan çok daha rahat bir işletim sistemi ve kendi ekosistemi. Yeterli olmadı mı? Aynı özelliklere sahip bir bilgisayarda Windows'ta Adobe Premier Pro üzerinden 28 dakikada aldığım Render'ı, Macbook Pro ve Final Cut ikilisi ile 8 dakikada alıyorum. Her şey donanım değil şunu kafanıza sokun artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı