Bilgisayar programlama dersi için YouTube kanalı önerisi

SIRINDOSCARF

Kilopat
Yer
BURSA-BANDIRMA
Daha fazla  
Üniversite 1 bilgisayar programlama dersimiz var ve açıkçası hocanın gönderdiği slaytlardan pek bir şey anlamadım. Buraya göndersem ve oradaki konulara göre en kaliteli anlatan yeri söyler misiniz acaba?

Dil Python.

Üniversite 1 bilgisayar programlama dersimiz var ve açıkçası hocanın gönderdiği slaytlardan pek bir şey anlamadım. Buraya göndersem ve oradaki konulara göre en kaliteli anlatan yeri söyler misiniz acaba?

Dil Python.
BTK Akademi'de, 'Sıfırdan İleri Seviyeye Doğru Python" eğitimi var. Ben oradan yürütüyorum, gayet de memnunum. Tavsiye edebilirim.

Dil Python.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzlemedim ama baya detaylı gibi.

Hocam, izlemediğiniz videoyu neden öneriyorsunuz?
Bölümler kısmından ne kadar detaylı anlatıldığını görebilirsiniz. Arkadaşımız 10 dakika izleyip kendisi karar verebilir. Ben burada izlediğim bir seti atsam bile onun anlayacağı tarzda bir anlatım olmayabilir atacağım set. Bakacak kendisi, adamın anlattığını anlayabiliyorsa hoşuna gittiyse izleyecek. Konular gayet geniş. Hoşuna gitmezse farklı videolarda atarım sorun değil.

Gördüğün konuları YouTube üzerinde aratarak veya makaleler okuyarak öğrenebilirsin.

Şimdi zamanım biraz kısıtlı olduğundan günü kurtaracak en azında döngüleri öğrenmem gerekiyor (aslında biliyorum derste öğrettiklerini az çok uyguladım ve oradan biliyorum) ama konuları tam anlamadım. Bu yüzden yardım istiyorum. Son güne kaldı işte bilgisayar programlama. Umarım en azından geçer not alabilirim.

Şimdi zamanım biraz kısıtlı olduğundan günü kurtaracak en azında döngüleri öğrenmem gerekiyor (aslında biliyorum derste öğrettiklerini az çok uyguladım ve oradan biliyorum) ama konuları tam anlamadım. Bu yüzden yardım istiyorum. Son güne kaldı işte bilgisayar programlama. Umarım en azından geçer not alabilirim.
while ve for döngülerini, bazı fonksiyonları detaylıca anlatmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı