Bilgisayar RAM'i çok fazla kullanıyor

Daha fazla  
Bilgisayar nedense RAM'i çok fazla kullanıyor. Boştayken bile %85 kullanıyor. Bunu bitürlü çözemedim. Bu sıkıntı yüzünden çok yavaş çalışıyor bilgisayar 8.1 yüklemeyi denedim ama gene aynı sonuç. RAM'im 4 GB 10 için hayli hayli yeteceğini düşünüyorum. Solucan falan mı var anlayamadım. Bir sürü video izledim gene düşmedi. Fikirlerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-14 122316.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-14 122316.png
    37,7 KB · Görüntüleme: 41
O laptopla orijinal Windows'ta kullandım bende 1.2 GB RAM yedi.
Ayrıca ReviOS öneririm şu ana kadar kullandığım en profosyonelce hazılanmış Custom Windows.

Güzelmiş ama Chrome' zaten 200 300 MB RAM yiyor. Program çalıştırırsan yükselir. Neyse konu sahibini rahatsız etmeyelim benim tavsiyem RAM yükseltmesi.

Son düzenleme:
Revios 10 güvenli mi ve perf. Artırırmı? Ona göre yükleyeceğim
Bence gayet güvenli hissettiriyor çünkü kendi uygulaması var ve bununla berebar nelerin deaktif edildiğini görüp kendiniz tekrar bunları özelleştirebiliyoesunuz perf konusunda evet performanslı ama 8 GB ram en azından ortalama bir işlemcisi olan ekran kartsız da olsa olur gibisinden PC'niz varsa perf artışı sinek ısırığı gibi gelecektir yani Home SL ile arasında 200-300 mb ram %5'lik daha az işlemci kullanımı ortalama bir PC için hiç bir şey ayrıca bunun kendi konusunu açın diğer kişilerin konularında sormayın!

Yeni konular

Geri
Yukarı