Bilgisayar Razer kulaklığı görmüyor

ArseneGG

Attopat
Daha fazla  
Merhaba herkese dün akşama kadar sorunsuz kullandığım kulaklığımı şu an bilgisayarım görmüyor. Ses aygıtlarında yalnızca monitör gözüküyor ve Razer kulaklığım asla gözükmüyor. Kasa arkasındaki girişleri de denedim ama sorunu çözemedim, ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı?

Merhaba herkese dün akşama kadar sorunsuz kullandığım kulaklığımı şu an bilgisayarım görmüyor. Ses aygıtlarında yalnızca monitör gözüküyor ve Razer kulaklığım asla gözükmüyor. Kasa arkasındaki girişleri de denedim ama sorunu çözemedim, ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı?

Aynısını bende yaşadım şöyle çözdüm Gigabyte'nin Realtek Audio sunu kurdum sonra ayarlarından kulaklığı kasanın ön tarafındaki girişine takıp uygulamadaki ön panelden kulaklık olarak seçtim sorun çözüldü. Realtek Audio için illaki Gigabyte gerekli değil başka uygulamalarda olur.

1710065702683.png

Aynısını bende yaşadım şöyle çözdüm Gigabyte'nin Realtek Audio sunu kurdum sonra ayarlarından kulaklığı kasanın ön tarafındaki girişine takıp uygulamadaki ön panelden kulaklık olarak seçtim sorun çözüldü. Realtek Audio için illaki Gigabyte gerekli değil başka uygulamalarda olur.

Eki Görüntüle 2137413
anakartla aynı uygulama gibi bir zorunluluk var mı? Anakartım biostar bu uygulamayı indirip deneyeceğim hemen

Anakartla aynı uygulama gibi bir zorunluluk var mı? Anakartım BIOSTAR bu uygulamayı indirip deneyeceğim hemen.

İlk bunu indirin deneyin olmazsa farklı uygulamalarda var.

Eki Görüntüle 2137420

Belki uymayabilir sonuçta bu anakarta uyumlu bir uygulama ama denemekte fayda var.
hocam sadece bir yükleme yapıyor ve kapanıyor resimdeki gibi bir uygulama yüklenmiyor nerede hata yapıyorum. en üsttekini indirdim

Hocam sadece bir yükleme yapıyor ve kapanıyor resimdeki gibi bir uygulama yüklenmiyor nerede hata yapıyorum. En üsttekini indirdim.

Anakart modeliniz ne? BIOSTAR'ın belki uygulaması vardır kendinden.

Kanka ya da Microsoft storedede var oradan indir en iyisi.

Ama bunu deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı