Bilgisayar takılıyor

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar benim sorunum şöyle:
Ben bilgisayarda gezerken bazen mesela oyun aralarında beklerken bilgisayar takılıyor. Yeni bir sekme açamıyorum Windows ekranına giremiyorum. Bildiğiniz hiçbir şeye tıklayamıyorum. Bunun nedeni ne olabilir?
Not=Sistem yeni toplandı (üst-orta seviye sistem)
Not2= Hafızam biraz az kaldı (389 toplam 73 GB boş) sadece SSD kullandığım için sebebi bu olabilir mi?

Sorun çok büyük ihtimal SSD.
O SSD modeli kronik sorunlu ve çok kalitesiz bir marka keşke almadan önce araştırma yapsaydınız geçmiş olsun.
Hocam şöyle söyliyim bu sorun yeni ilk aldığımdan beri karşılaşmadım gta v indirdiğimden beri (son 1 haftadan beri) karşılaşıyorum nedeninin hafıza olduğunu düşünmüştüm çünkü bayağı hafızamı yemişti gta v, hafızayla alakası olamaz mı?
Windows kurarken IDE - AHCI - UEFI ayarlarını yaptınız mı?
Ben kurmadım windowsu kuran kişiye danışırım

Hocam şöyle söyleyeyim bu sorun yeni ilk aldığımdan beri karşılaşmadım GTA V indirdiğimden beri (son 1 haftadan beri) karşılaşıyorum nedeninin hafıza olduğunu düşünmüştüm çünkü bayağı hafızamı yemişti GTA V, hafızayla alakası olamaz mı?

Ben kurmadım Windows'u kuran kişiye danışırım.

73 GB boş alan kaldığını söylemiştiniz bence yeterli bir alan kalmış sorunun hafızadan kaynaklandığını pek düşünmüyorum SSD kronik sorunlu olduğu için GTA V SSD'nin ömrünü hızlıca eritmiş bile olabilir kalitesiz bir SSD çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı