Bilgisayar tam olarak nasıl temizlenir?

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Bilgisayarımı tam anlamıyla temizlemek için format mı atmalıyım, yoksa virüs programı ile taratmak yeterli olur mu? Virüs bulaşmışsa eğer neler yapmam doğru olur? Format atmadan bu iş düzeltilebilir mi? Anakartımın yanında 1 aylık hediye virüs programı çıkıyor. Bu virüs programı deneme sürüm müdür? Ve işe yarar mı? @MF @Murat5038

Kasperky almanı öneririm. Tabiki formatsız temizlenir ama format daha sağlıklı olur.

Edit: Bu arada IO Bit ürünlerini kullanma.
Kasperky ve CCleaner ile temizlemen yeterli olur.

Kaspersky öneririm ama bilgisayarınız zayıf ise kasmasına sebep olacaktır. Eğer memnun olmassanız Avast ! öneririm.

IOBit 'in sadece şu ürününü kullanıyorum.
Game Booster.

IO ürünlerinde bi sorun mu var ben güçlü program kaldırma uygulamasını kullanıyorum.
IObit ürünlerini kullanmayın. Onun yerine REVO Uninstaller kullanın. Konuya gelirsek, şüpheleniyorsanız format atmanızda yarar var. Antivirus olarak Malwarebytes ve Kaspersky IS 2016 kullanabilirsiniz.

Anakartımın içinde çıkan anti virüs programı full sürüm olabilir mi? 1 aylık sürüm.

Önerim Kaspersy olacaktır kesinlikle. (Yıllardır kullaniyorum)

O size 1 ay boyunca hediye edilen tam sürüm olarak çalışacaktır. Ancak zırt pırt "Satın alın, vb." uyarısı alıp bikacaksiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı