Çözüldü Bilgisayar telefonları görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Umut Mermer

Hectopat
Daha fazla  
Ne yaptıysam sorunu çözemedim. Bir sürü video vs. izledim, hepsini yaptım, çözüm olmuyor. Kendi telefonum Xiaomi Mi 9t, anneminki Samsung Galaxy S6. başka cihazlarda da denedim. Ne yaptıysam PC görmüyor telefonu. Mtp sarı ünlem olarak gözüküyor hep. Kendi telefonumda sadece fotoları görebiliyorum FTP olarak sanırım. Sorunu nasıl çözerim?

Denediğim yöntemler:

1: Kayıt defterinden usbstor start değerlerine baktım normal onaltılık 3
2: System32 içine usbstor dosyalarını attım.
3: C Windows ınf wpdmtp. İnf yükle yaptım.
4: Aygıt yöneticisinden kaldırdım Driver Booster ile güncellemeye çalıştım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    104,5 KB · Görüntüleme: 613
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Verdiğim linkteki sürücüyü indirin ve sonra telefonu bağlayın bakalım olacak mı?
USB kablo original kablo değil de 5 TL'lik kablolardansa tanımaması normaldir.

İndirdim kurdum olmadı maalesef.

Sürücüleri Driver Booster yerine Windows Update'den indirmeni tercih ediyorum kardeşim. Driver Booster'ı hiçbir zaman önermedim önermiyorum.

Sende sağ ol kardeşim :)
sorunun çözüldü ise "çözüldü" butonuna basarsan beni çok mutlu edersin! :)

Sorunu çözdüm yabancı bir videoda izledim sorunu yaşayan arkadaşlara açıklayım C Windows ınf wpdmtp. İnf dosyasını masaüstüne atsınlar PC'ye telefonu bağlayınca MTP sarı ünlem olanı sürücü güncelleştir deyip manuel güncellemeyi seçip bu dosyayı kursunlar beni çok uğraştırdı bu sorun umarım yardımcı olur size de teşekkür ederim ilgilenen herkese :)
Ne yaptıysam sorunu çözemedim. Bir sürü video vs. izledim, hepsini yaptım, çözüm olmuyor. Kendi telefonum Xiaomi Mi 9t, anneminki Samsung Galaxy S6. başka cihazlarda da denedim. Ne yaptıysam PC görmüyor telefonu. Mtp sarı ünlem olarak gözüküyor hep. Kendi telefonumda sadece fotoları görebiliyorum FTP olarak sanırım. Sorunu nasıl çözerim?

Denediğim yöntemler:

1: Kayıt defterinden usbstor start değerlerine baktım normal onaltılık 3
2: System32 içine usbstor dosyalarını attım.
3: C Windows ınf wpdmtp. İnf yükle yaptım.
4: Aygıt yöneticisinden kaldırdım Driver Booster ile güncellemeye çalıştım.
Dostum konuyla alakasız ama sakın otomatik güncelleme yükleyen programları kullanma.

Dostum konuyla alakasız ama sakın otomatik güncelleme yükleyen programları kullanma.

Önerinizi dikkate alacağım sağ olun :)

Görmüyor derken USB kablo ile bağladığınızda görmeme durumu değil mi? USB kabloda sorun olabilir belki. Başka bir kablo ile denediniz mi?

USB kablo ile bağlıyorum dosyalar gelmiyor PC'de ses geliyor bağlanıyor vs MTP falan gözüküyor aygıt yöneticisinde ama sarı ünlem olarak gözüküyor başka kablolarla denedim başka portlarla denedim.

Verdiğim linkteki sürücüyü indirin ve sonra telefonu bağlayın bakalım olacak mı?
USB kablo original kablo değil de 5 TL'lik kablolardansa tanımaması normaldir.

İndirdim kurdum olmadı maalesef.

Sürücüleri Driver Booster yerine Windows Update'den indirmeni tercih ediyorum kardeşim. Driver Booster'ı hiçbir zaman önermedim önermiyorum.

Sende sağ ol kardeşim :)
sorunun çözüldü ise "çözüldü" butonuna basarsan beni çok mutlu edersin! :)

Sorunu çözdüm yabancı bir videoda izledim sorunu yaşayan arkadaşlara açıklayım C Windows ınf wpdmtp. İnf dosyasını masaüstüne atsınlar PC'ye telefonu bağlayınca MTP sarı ünlem olanı sürücü güncelleştir deyip manuel güncellemeyi seçip bu dosyayı kursunlar beni çok uğraştırdı bu sorun umarım yardımcı olur size de teşekkür ederim ilgilenen herkese :)

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı