Bilgisayar temizletmeye götürülünce parça çalınmaması için ne yapılmalı?

• Konuyu başlatan Swixy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 374
Bu problem yüzünden PC ve telefon tamircisi oldum. Bundan 8 sene önce laptopumdan RAM çalındı.😄😁

O yine iyi benim kasayı düşürmüş adam kasanın ortası yamulmuş nereden düşürdüyse Allah'tan bir parça bozulmamıştı.

Bilgisayarcıya götürüp temizleteceğim. Bilgisayarı sistemin genel özelliklerini biliyorum ama bir şey calar, arızalı modelini falan koyma ihtimali var mı? Acaba nereden anlayabilirim?

Temizlemek çok basit bir işlem. Kendin öğrenip yapmaya çalışsan daha iyi olur. İlla tamirciye vereceksen öncesinde elinde bir kanıt bulundur.

Merhaba bu durum 2010-2015 yıllarında çok görülsede günümüzde yaşanmayacağının garantisi yok genellikle bilgisayarcılar pahalı değil de ucuz ve kendilerine işe yarar parça alırlar öyle sistemdeki RTX 2060'ı sökeyim ya da şu Ryzen 7'ye el koyayım muhabbeti çok riskli olduğundan yapmazlar fakat bu tür durumlar ne yazık ki hala yaşanır en iyi ve en güzel hareket eleman temizletirken başında durmanızdır. Sevgilerle.

Çalmasa bile eski parça koyar, mining yapılmış kart koyar yeni kartınızın yerine, eskisini koyar bir şekilde. Aynısının eskisini koyar yani, gözle bakılınca fark etmezsiniz, yazılımsal olarak da fark etmez.

Siz her şey yerli yerinde sanırsınız, millet üç kağıtçı, ruhunuz duymaz böyle şeyler yapsalar :D

O yüzden kendiniz yapın.

Çalmasa bile eski parça koyar, mining yapılmış kart koyar yeni kartınızın yerine, eskisini koyar bir şekilde. Aynısının eskisini koyar yani, gözle bakılınca fark etmezsiniz, yazılımsal olarak da fark etmez.

Siz her şey yerli yerinde sanırsınız, millet üç kağıtçı, ruhunuz duymaz böyle şeyler yapsalar :D

O yüzden kendiniz yapın.

Öyle bir şey yapmazlar bence ya o kadar da şeytan değildir umarım

Kendin rahatça temizleyebilirsin ama en olmadı videoya kasayı çek, ardından parçaların sorunsuz çalıştığını kanıtlar nitelikte bir video çek.

Yeni konular

Geri
Yukarı