Rehber Bilgisayar Toplama kategorisinde konu açmadan önce

Hocam benim her konuda yeterli bilgim yok.
O yüzden gönüllü ve bilgili kişiler ile birlikte hazırlayabiliriz bazı kategorileri. Destek alırsam ben zaten elverişli olan çoğu kategoriye açacağım böyle konulardan. :D
İstediğiniz destek olsun, sonsuz destek tarafımca sağlanacaktır. Gerçekten böyle bir planınız varsa vallahi bakın oturup her şeyi izah edebilirim. Yeter ki şöyle herkesin konuyu açmadan önce görebileceği sabit bir konu olsun. :)

Elinize sağlık ama bunlardan önce gelen bir şey var. O da konuyu açıp kaybolmamak. O kadar uğraşıp sistem topluyoruz, öneri yapıyoruz ama ne bir mesaj, ne bir ifade bırakmadan kaybolup gidiyor konu sahipleri.
Çok haklısınız hocam. Yine de internetten arama yaparak gelen kişiler de var. En azından onlar için faydası olur. :D
İstediğiniz destek olsun, sonsuz destek tarafımca sağlanacaktır. Gerçekten böyle bir planınız varsa vallahi bakın oturup her şeyi izah edebilirim. Yeter ki şöyle herkesin konuyu açmadan önce görebileceği sabit bir konu olsun. :)
Hocam ben varım zaten. İsterseniz siz kaba taslak neler lazım yazarsınız, ben de açılan diğer konulara da bakarak toparlamaya çalışırım. Son halini de size yollarım ve tamam derseniz yayınlarız konuyu. İletişimi Discord üzerinden başlatabiliriz.

Ben en üstten başlarım günde 1-2 rehber şeklinde. Sıra mavi ekran kategorisine gelene kadar zaten elinizde kaba taslak bir şeyler olur. Ben de derlerim. :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı