Bilgisayar toplamak için İncehesap mı Vatan Bilgisayar mı?

Daha fazla  
PC toplayacağım. Aynı sistemi Vatan'dan toplayınca 1000 TL civarı daha pahalıya geliyor. İşimi sağlama alıp Vatan'dan mi toplamalıyım yoksa İncehesap'tan mi? İncehesap'tan PC toplayanlar deneyimlerini ve yaşadıkları süreci anlatabilirse çok memnun kalırım.

İncehesap'tan topladım sistemimi, yaşadığım tek sıkıntı kargo süreci. Sistemimde RX570 vardı fakat ellerinde yok diye RX580 gönderdiler. Müşteri memnuniyeti bakımından benim için olumlu bir firma. Dediğim gibi kargo süreleri uzun olabiliyor.

PC toplayacağım. Aynı sistemi Vatan'dan toplayınca 1000 TL civarı daha pahalıya geliyor. İşimi sağlama alıp Vatan'dan mi toplamalıyım yoksa İncehesap'tan mi? İncehesap'tan PC toplayanlar deneyimlerini ve yaşadıkları süreci anlatabilirse çok memnun kalırım.

Vatan işinizi daha güvenli yapın

Arkadaşım almıştı. Her sorusuna cevap verdiler. Sonunda memnundu. Bence İncehesap'a bakabilirsin.

Ben İncehesap'tan topladım RAM'leri farklı gönderdiler ama tek fark marka olduğu için fazla takmadım. Kargo süreci biraz uzun. Eğer ki taksitle alacaksanız Vatan Bilgisayar aradaki fiyat farkını kapatabilir.

Geri
Yukarı