Bilgisayar toplamak için İncehesap mı Vatan Bilgisayar mı?

İşini sağlama almak? Vatan? Hiçbiri. Akakçe'den bulup toplayabilirsiniz.
Bence İncehesap. Hazır sistemlerde birkaç değişiklik yaparak çok ucuza alabiliyorsun.
Mesela.
İki oynama yap mis.
Nasıl iki oynama hocam? O sistemin kökünden değişmesi gerekiyor. Sistemin PSU ve SSD'si çöp. İnternetten aynı sistemi 6099 TL'ye toplarım.

Aman hocam Sinerji incehesap itopya teknobiyotik vb. almayın. Gidin vatandan toplayın bilgisayarınızı. Kazık fiyatları var ama en azından güvenilir iade değişim yapabilirsiniz. Hepsiburada Amazondanda alabilirsin orada güvenilirdir sorunsuz iade yapıyolar. Karşınızda muhattap bulursunuz bi sorun olursa.

İncehesap'ta 6 parça Gaming gecesinde 3 parça normal zamanda 9 adet ürün aldım hiçbirinde sıkıntı olmadı. Tüm ürünler coronanın en ateşli döneminde bile en fazla 3 gün içinde elimde oldu. Sormak istediğin şeyler olursa cevaplarım.

Bence İncehesap. Hazır sistemlerde birkaç değişiklik yaparak çok ucuza alabiliyorsun.
Mesela.
İki oynama yap mis.
Hocam o sistemi düşünüyordum bende r5 3600x işlemci ve cougar kasasıni seçmiştim fakat öyle şikayetler okudumki biraz caydım o kadar para verip mağdur olmak istemiyorum kolay kazanılmıyor o para büyük ihtimal hepsinburada,n11, trendyol gibi sitelerden alıp kendim montajlayacağım öyle İncehesaptan bir tık pahalı vatandan daha ucuza geliyor o şekilde çok daha hızlı ve güvenilir olacağını düşünüyorum
İncehesap'ta 6 parça Gaming gecesinde 3 parça normal zamanda 9 adet ürün aldım hiçbirinde sıkıntı olmadı. Tüm ürünler coronanın en ateşli döneminde bile en fazla 3 gün içinde elimde oldu. Sormak istediğin şeyler olursa cevaplarım.
Hocam okuduğum şikayetler ve kargo süreci beni caydirdi hazır sistem olunca 2 haftadan erken kargoya vermiyorlarmış sanırım hepsinburada n11 gibi sitelerden tek tek alıp kendim montajlayacağım öyle bir tık pahalı oluyor ince hesaptan ama hızlı ve güvenilir olduğundan dolayı o seçeneğe yönelmeyi düşünüyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı