Bilgisayar toplamak için İncehesap mı Vatan Bilgisayar mı?

Hocam o sistemi düşünüyordum bende R5 3600X işlemci ve Cougar kasasıni seçmiştim fakat öyle şikayetler okudumki biraz caydım o kadar para verip mağdur olmak istemiyorum kolay kazanılmıyor o para büyük ihtimal hepsinburada, N11, Trendyol gibi sitelerden alıp kendim montajlayacağım öyle İncehesap'tan bir tık pahalı Vatan'dan daha ucuza geliyor o şekilde çok daha hızlı ve güvenilir olacağını düşünüyorum

Hocam okuduğum şikayetler ve kargo süreci beni caydirdi hazır sistem olunca 2 haftadan erken kargoya vermiyorlarmış sanırım hepsinburada N11 gibi sitelerden tek tek alıp kendim montajlayacağım öyle bir tık pahalı oluyor ince hesaptan ama hızlı ve güvenilir olduğundan dolayı o seçeneğe yönelmeyi düşünüyorum

Hazır kasa almadığım sizin düşündüğünüz gibi tek tek parçalar aldığım için hazır sistem için konuşmam yanlış olur hocam. Şimdiden hayırlı olsun.

Hazır kasa almadığım sizin düşündüğünüz gibi tek tek parçalar aldığım için hazır sistem için konuşmam yanlış olur hocam. Şimdiden hayırlı olsun.
eyvallah hocam şuan fikrim yine değişti incehesaptan demonte olarak sipariş geçeceğim o şekilde yine kargo süresini azaltmış olurum en azından vatandaki fiyatlar cidden çok uçuk

Eyvallah hocam şu an fikrim yine değişti İncehesap'tan demonte olarak sipariş geçeceğim o şekilde yine kargo süresini azaltmış olurum en azından Vatan'daki fiyatlar cidden çok uçuk

Ben hepsini ayrı günlerde alıp parçaları bir araya getirdikten sonra kendim topladım sizde yapabilirsiniz. Bir sıkıntısı yok şu an. Yaptığınız mantıklı bir hareket kargo süresi bayağı fark eder.

Ben hepsini ayrı günlerde alıp parçaları bir araya getirdikten sonra kendim topladım sizde yapabilirsiniz. Bir sıkıntısı yok şu an. Yaptığınız mantıklı bir hareket kargo süresi bayağı fark eder.

Hazır sistem olduğu için bir tık daha ucuz oluyor R5 3600X ve RX 5600XT + 16 GB RAM var sistemde ve 6.8k monitör, masa, kulaklık, klavye vs 8.5u geçiyor Vatan'dan toplasam 10U bulur yani demonte bir şekilde sipariş edersem 2-3 gün içinde kargoya verilir diye umuyorum bugun sordum stok var mı diye var dediler

RX 5600XT hangi modeli hocam? Sapphire kullanıyorum bende Sapphire ise birkaç tavsiyem var. 🤣

RX 5600XT hangi modeli hocam? Sapphire kullanıyorum bende Sapphire ise birkaç tavsiyem var. 🤣
incehesaptaki bu XFX AMD Radeon RX 5600 XT THICC III Ultra 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı (RX-56XT6TB48) - incehesap.com
İncehesap. Güvenilir bir site, oradan mouse almıştım sıkıntısız geldi.
mouse klavye tarzı küçük siparişlerde sıkıntı vereceğini zaten sanmıyorum verse de çok bir şey kaybetmezsin zaten ama 7-8k verip bi bilgisayar alırken insan çok tedirgin oluyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı