Bilgisayar Toplamak İçin PS4 Almaktan Vazgeçsem Mi?

Peki elimdeki laptop kaç para eder 2. el
2. eli 1000 gibi bisey pek piyasayı takip etmiyorum. Fakat şimdi baktım özeliklerine i5 li olansa 1000 tl civarı falan olur heralde. Çünkü i5 li olan asus laptoplar bundan daha iyisi 1800 e bimekste falan satılıyor. Dokunmatik ekranlı falan. Tabi seni yanlış yönlendirmeyim bir araştır.

PC'nin esnekliği konsollarda yok. Ayrıca PC'de sadece oyun oynanmaz her şey yapılabilir.

K56CB'yi ben de kullanıyorum ama i3lü olanından. Aslında ekranı kötü olmasa(ekran modelden modele değişebiliyor ben en kötü monitöre sahip olanını almışım AU Optronics'in ürettiği bir monitörü kullanıyor) fiyat/performans açısından iyi bir model, o paraya(500$ civarı)kimse GT 740M vermez. Adam 2000 Tl'lik ürüne bile 720m falan gibi kartları koyuyor. Ha GT 740M ile de günümüz oyunlar oynanmaz ayrı ama en azından 1366x768'de ayarları düşürerek de olsa Crysis 2'de idare edebiliyor. Oyun dışında video falan oynatmak için gayet yeterli.

Pc oyun içindir nedir ya PS4 Tost yapmak için mi ? Buna sen karar vermelisin sonynin oyunlarını seviyorsan Uncharted, God of War, the last of us, ınfamous gibi oyunları seviyorsan PS4 al Görüntüleride ve gerçekçiliğide hiç bir oyunla kıyaslamaz yeni serileride gelicek zaten + konuşmalarıda türkçe oluyor konusunu anlayarak çok keyifli bir şekilde oynarsın birde orjinal alcağın için oyunu Multiplayer yaparsın.Psde oyun yüklemeyi bekle şu hata çıktı bu hata çıktı optimizasyon olmamış derdi yok.fakat dersen ben FPS seviyorum dil ingilizce olsada anlasamda anlamasamda olur hem tartışmasız FullHD görüntüde olur.Diğer oyunlarıda oynarım(sonynin oyunları hariç) strateji oyunlarınıda seviyorsan Multi yapıcaksan oyunlarıda PS4 ten ucuza alırsın ekstradan nette sörf şarkı film dinlemek istersen PC topla.Bu kadar hangisini istiyorsan o ?En büyük unsurda şu gamepad mi yoksa klavye mouselamı oynamaktan zevk alıyorsun.Ben FPS ve klavye mousedan zevk aldığım için PC.

Son düzenleme:
Bak kardeşim bende çok düşündüm bir yerde karar verdim haftasonu gidip PS4'ü almak.İyi para verip kasa topladıktan sonra oyunlara 2-3 tl verip oyniyacaksın ancak online değil buseferde oyunu tam anlamıyla oynayamayacaksın çünkü oyuna degil parçalara vericeksin parayı.Zaten parça satımı olmasa kimse pc oyun çıkarmaz.Aral oyun fiyatlarını hep abartır 250 tl der.140 tl alabilirsin değiştirme takas imkanıda doğabilir çok rahat.
Korsan oyunlara 2-3 tl verirsen tabi ki online oynayamazsın. Gidip orijinal al da online oynarsın :/.

Recep abinin dediği gibi PC nin bir sınırı yok. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı