Bilgisayar toplamak mı? PS4 mü?

Baturtkr1

Hectopat
PS4 almak mı daha iyi olur, yoksa 3000 TL'ye bilgisayar toplamak mı daha avantajlı olur? Karar vermedim. PS4 fiyatları 1300 TL civarında ama oyunları pahalı ve birçok oyun yok. Oysaki bilgisayarda oyunlar ucuz ve her oyun var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana kalmış bir durum oynayacağın oyunlara, oyuna ayıracağın bütcene göre değişkenlik gösteren durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar almalısın bence. Gerekirse 2.el al. Çünkü steam gibi platformlarda güzel oyunları yarı fiyatına kadar belkide dahada düşüğüne temin edebiliyorsun. Konsollarda oyunlar çok pahalı.

PS4 ile sadece oyun oynanılıyor o kadar. Bilgisayar ile her şey yapılabilir ancak bilgisayar olarak Monster laptoplar önde bulunuyor.

3000 lira gibi bir bütçede Playstation almayı pek önermem. PS aldıktan sonra hunharca para dökmek zorunda kalıyoruz. Oyunlar ve PS Plus hizmetine bilgisayara göre çok daha fazla ödeme yapıyoruz. Bu yüzden yine PC parası çıkıyor.

Bir de bilgisayar sadece oyun aracı kullanılmaz, bu da bir avantaj.

Bencede pc çünkü orda her türlü işi yapabilirsin ancak plastions sadece oyun odaklı bir süre sonra sıkılıyor insan ben bunu denedim ilk 3 ay full oynadim sonra sıkıldım pc yle oynuyorum

Çok ikilemde kalırsan falan bir bilgisayar alıp televizyonuna takabilirsin ve 2 tane ps4 kolu aldın mı pc uygun oyunları oynarsın o hissiyatla ikilemde kaldıysan dediğim gibi yaparsan pişman olmazsın ilerde ps4 ten sıkılırsan pc özlenebilir

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı