Bilgisayar toplarken parçalar tek seferde mi alınmalı?

kyzael

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar zam gelme olasılığı olan parçaları önden alayım diyorum fakat test edemeyeceğim için bir sorun vs. olur diye de almak istemiyorum. Önerileriniz nelerdir? Sistemi Ocak ayı bitmeden tamamen alacağım orası kesin. Ekran kartı dışında parçalar sıfır alınacak.

Durumlar o an müsait değildi. Önce RAM aldım. Sonra ki ay anakart ve işlemci aldım. Üçünü eski 2 GB ekran kartıma takarak yeni ekran kartım kasa M.2 gelene kadar idare ettik. Ekran kartı aldığım gün hem kasa hem Power aldım kasayı toplamıştım. Daha sonra işlemci çok ısınıyor diye 2-3 ay sonra 120 ML Cooler Master sıvı soğutucu aldım. Geçen sene eylül gibi bu dertle bitti. Durumun müsaitse tek seferde al.

Durumlar o an müsait değildi. Önce RAM aldım. Sonra ki ay anakart ve işlemci aldım. Üçünü eski 2 GB ekran kartıma takarak yeni ekran kartım kasa M.2 gelene kadar idare ettik. Ekran kartı aldığım gün hem kasa hem Power aldım kasayı toplamıştım. Daha sonra işlemci çok ısınıyor diye 2-3 ay sonra 120 ML Cooler Master sıvı soğutucu aldım. Geçen sene eylül gibi bu dertle bitti. Durumun müsaitse tek seferde al.
Hocam benim korkum şu şimdi ben bu bilgisayarın bazı parçalarını aldım diyelim o parçalardan biri bile arızalı gelse ve 14 gün içerisinde bütün sistemi toplayamazsam iade hakkım geçiyor bu da çok büyük sıkıntı demek. Aslında dediğim gibi ekran kartı dışında sıfır alıcam bütün parçaları arızalı gelme olasılığı düşükte olsa korkutuyor.

Hocam benim korkum şu şimdi ben bu bilgisayarın bazı parçalarını aldım diyelim o parçalardan biri bile arızalı gelse ve 14 gün içerisinde bütün sistemi toplayamazsam iade hakkım geçiyor bu da çok büyük sıkıntı demek.

Ne olursa olsun garantili bir ürün alıyorsun. 14 gün iade hakkın kayboluyor ama bir şey olursa garantiye yolla gitsin. İyi düşünce ama şartlar benim kasayı toplarken böyle gelişti. İşlemci 5600 ekran kartı 2 GB 7800 filme bak.:D

Yeni konular

Geri
Yukarı