Bilgisayar Toplayacakken Karşılaşılan Engeller

• Konuyu başlatan UBerk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 552
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
Ben anlatayım. Geçen sene yaz başında toplayacaktım-hatta Şubat ayında 144 Hz bir monitör de almıştım-ama önemli bir sınavım olduğu için erteledim. Kasım'da toplamaya karar verdim. Sınavdan dolayı yine erteledim. Bu sene Mart'ta toplayacaktım virüs çıktı. Şimdi ise Haziran'a erteledim. Umarım bu kez bir problem çıkmaz. Not: Tahminimce dolar fırlayacak ve ben yine toplayamayacağım. İnşallah öyle bir şey olmaz ama olmayacağını pek sanmıyorum. Sizin de başınıza geldi mi böyle bir olay? Şu an kullandığım bilgisayar 9 yıllık ve artık çoğu oyunda istediğim performansı alamıyorum. Bir tek ekran kartını ve güç kaynağını değiştirdim o kadar. Geri kalanlar 2011'den. Bütçe almayı erteledikçe arttı. Geçen yaz 5000TL düşünüyordum. Şimdi ise almışken iyisini almak için 7000-8000TL'lik bir PC almak. Umarım bir daha ertelemek zorunda kalmam ve eski bilgisayarı emekli ederim. Artık çok yoruldu. :) Sizin de böyle anılarınız varsa anlatırsanız sevinirim. İyi forumlar.

Yeni ekran kartları haziran ayında çıkacak, biliyorum yazın oyun oynamak istiyorsun fakat ekran kartlarının piyasaya girmesinden sonra bir indirim olabilir ya da yeni sürüm ekran kartı almak isteyebilirsin. Beklemeye değer bence.

5600 TL topladığım bilgisayar 6600 TL oldu tam 1000 TL zam. Yaza kadar dediğin gibi dolar fırlar. Şimdi topla bence.

Yeni ekran kartları haziran ayında çıkacak, biliyorum yazın oyun oynamak istiyorsun fakat ekran kartlarının piyasaya girmesinden sonra bir indirim olabilir ya da yeni sürüm ekran kartı almak isteyebilirsin. Beklemeye değer bence.
Yazın çıkacak ekran kartları neler?

5600 TL topladığım bilgisayar 6600 TL oldu tam 1000 TL zam. Yaza kadar dediğin gibi dolar fırlar. Şimdi topla bence.
Dolar ileride düşer virüs tehlikeli kalkar ise 5.30 5.90 arasına düşer doların yükselişte virüs etki ediyor ülkeye doğru düzgün döviz girişi yapılmıyor yatırımcılar paralarını çektiği içinde dolar yükseliyor .

nvidia'nın 3000 serisi ve amd'nin yeni ekran kartları yaz ayında tanıtılacak.

Screenshot_20200401-091535_Chrome.jpg

Bu OEM ürünlerinde geçerli mi?

Vatan Bilgisayar'dan Fibabanka kredisi ile alacaktık. O nedenle.
İnternet alışveriş siteleride veriyor diye biliyorum. Online bir şekilde halledebilirsiniz sanırsam. Tam detaylı bilmiyorum araştırmak lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı