Rehber Bilgisayar üzerinden The Last of Us nasıl oynanır?

@Radeon RX 5500M, oyunda herhangi bir çevrimiçi özellik varsa buna izin verdiniz mi? Ağ eklentisi hata vermiş.

Hocam ağ sekmesi vardı Configuration'da onu açmammı lazım? Rehberde kapalı durumda idi.
@Traviss Bickle hocam Kaspersky ile virüs taraması yapıyorum Windows'un kendi taramasından bir şey çıkmadı bunun sonucunu da bildireceğim.
Test bitti, virüs bulamadı. Hocam nasıl açabilirim ağı? Belki onla alakalıdır.

5600M, çok popüler bir ekran kartı olmadığı için bu tür sorunlar olabilir. Eğer oyun içinde "Network Function" tarzı bir yere izin verdiyseniz ayarlardan kapatın. Ayarlarda yoksa kayıt dosyasını silerek tekrar seçebilirsiniz.

DDU ile sürücülerinizi kaldırıp tekrar yüklemek belki işe yarayabilir.

Ayrıca yeni konu açın.

Hocam ekran kartıyla alakalı bir sorun yok, God of War HD indirdim onda bir sorun yok. Tek sorun Last of Us'ın açılmaması.

Dostum yeni konu açman gerekiyor. Burada bu işi yapmak doğru değil.

Hocam niye açayım Last of Us konusu burası irfan hocamdan yardım istedim. Konu dışı hiçbir şey yok. Ekran kartı konusunda yardım falanda istemedim.

Böyle bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Aynı sorunu, iki kişi yaşadık. İki kişi aynı şekilde çözdük. 300 MB olması ne kadar mantıklı sizce?

Mantıksız, 32 GB'lik oyun linkini de bulamıyorum hocam. DC'den yazacağım size.

Hocam niye açayım Last of Us konusu burası İrfan hocamdan yardım istedim. Konu dışı hiçbir şey yok. Ekran kartı konusunda yardım falan da istemedim.
Bu konu bir rehber, nasıl yapılacağını gösteriyor. Teknik destek sağlama amacı taşımıyor. Ha, benim için sorun mu? Tabii ki hayır. Benim için zevk. Moderasyon için bir sorun yoksa, bir sakıncası olduğunu sanmıyorum.

DC'den yazacağım size.
Bekliyorum.

Selamlar. Ryzen 5 1600 AF, GTX 1650Super ve 8 GB Ram ile The Last of Us ve Uncharted serisinde nasıl FPS değerleri alabilirim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…