Bilgisayar USB Belleği Okumuyor

ultimix

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
esnaf
Merhaba.

Bugün bilgisayarda Rufus kullanarak Windows 10 imajı hazırlıyordum. Program USB belleği biçimlendirirken takıldı. Ben de bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kaldım. Sonrasında hangi USB taksam bilgisayarım üzerinden USB belleği göremedim. Disk yönetimine girerken çok bekletiyor hatta hiç girmiyor. Bellekler sağlam, başka bilgisayarlarda çalışıyor. Ne tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
USB bellekler başka bilgisayarda çalışıyor ise sorun USB driverlerde olabilir hocam belki, net bilemiyorum ama, driver Booster diye bir program var, indirip kurup bı taratın bilgisayarı derim. Olmadı tekrar yazın buraya bizler de araştıralım biraz ☺️

@selman044 Driver Booster yanlış driverları yüklediği için pek tavsiye edilen bir program değil.
Valla hocam aktif olarak 3 yılı aşkındır kullanıyorum, bugüne kadar hiç bahsettiğiniz sorunu yaşamadım. Nişanlım da aktif olarak 1 yıldır kullanıyor o da yaşamadı. benim çevremdeki herkes bu programı kullanıyor, crackli versiyonu rahat bulunabiliyor ve crack işlemi de kolay

@selman044 Her zaman olacak diye bir şey demiyorum fakat yanlış driver yükleyebilme şansı var. O yüzden ben driverların manuel yüklenmesinden yanayım.
Ben de manuel yükleme taraftarıyım hocam ama normal bir kullanıcının aktif olarak bilgisayardaki 30'dan fazla driveri tarama şansı çok az. Çoğu insan drive üreticilerini bilmeden bilgisayar kullanıyor maalesef 😞

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı