Bilgisayara 4500 TL vermeye değer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Misal verdim ben :D Tabiki ihtiyaç duymuyorum. Ama son zamanlar nVidia ile AMD arasında çok fazla rekabet var. Bu işler belli olmuyor. Teknoloji sonuçta...

Hocam heves yapıp 4500₺'ye sistem toplamışsınız. İmkanınız varsa alın. Duygu sömürüsü yapmaya gerek yok. :D

Masaüstü sisteme o para gönül rahatlığı ile harcanır. Şahsen ben hiç acımam, gözüm arkada zerre kadar bile kalmaz.
Sadece kasaya gömer miyim ? Hayır elbette. Biraz da tasarıma para yatır.

Monitör veya klavye-mause-kulaklık-ses sistemi gibi diğer donanımlara da iyi bir bütçe ayırırdım açıkçası.
Biri odana girince "vaaaaaooovovvvv" desin bir zahmet.

Bence en iyisi 2500 tl sistem toplamak 2 sene sonra tekrar 1000 tl harcarsın ekran kartına birazda o.c ohh devam edersin. Ama paran olsa bile 4500 saçma bence birde diğer bileşenlere para ayırmalısın gidip rog sisteme Microsoft 'un kablosuz ofis faresi kullanılmaz değil mi ?

Sonuçta alan sensin. Değip değmemesi göreceli bir kavramdır. Ben olsam alırdım. :D Kaç yılda bir sistem topluyorsun? Almışken en performanslısı olsun.

Ben elimdeki sistemi istediğim fiyata satabilsem 1000 liralık bir APU toplayıp artan parayla tatilde alem yapacağım ama kimse istediğim parayı vermiyor :)

Kişiden kişiye değişen bir durum. Bence değmez.

Simdi arkadaşım dedigin gibi pc'den soguduysdan eğer o sistemi kursanda içini tırmalıyacak. Boş ver yap 2000 tl'ye bir sistem işini görsün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı