Bilgisayara Android kurduktan sonra dualboot Windows format atma

snmrmm

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayara çoklu ön yüklemeli format atmak istedim. Bilgisayar'da 200 GB boş alan olmasına rağmen Android'e 2 GB uygulama indirince hafıza doluyor. Nedense flask diskte Windows 10 ve Windows XP yuklu, format atmayı denedim hard disk görünmüyor. Android yukledikten sonra oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayara çoklu ön yüklemeli format atmak istedim. Bilgisayar'da 200 GB boş alan olmasına rağmen Android'e 2 GB uygulama indirince hafıza doluyor. Nedense flask diskte Windows 10 ve Windows XP yuklu, format atmayı denedim hard disk görünmüyor. Android yukledikten sonra oldu.

Android 64 Bit değil de 32 Bit tabanlı olduğu için olabilir. Ayrıca Android bilgisayar için tasarlanmadığından dolayı bu hatalar olabilir. Çözümü var mı bilmiyorum. Büyük ihtimalle varsa da ek olarak bir bilgisayar gerektirir.

Hocam ben Anroid kurmanızı önermem. Şahsen ben WayDroid Linux kullanıyorum. Çok daha güzel bir sistem. Hem Android hem de Linux(Bilgisayar) uygulamalarını çalıştırabiliyorsunuz.
Bu linkten inceleyebilirsiniz:

Hocam bilgisayara Android kurma sebebiniz oyun ise Android emulatörü kullanabilirsiniz veya VMware ile kullanabilirdiniz. Şahsen Android oyun için çok bir seçeneği yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı