Bilgisayara bakınca yüzüm kızarıyor

blademasterkayle

Hectopat
Daha fazla  
Çok garip bir sorun olduğunun farkındayım. Bir saat bile baktıktan sonra yüzümü elime verdiğimde ateşim varmış gibi hissediyorum. Elim ise genelde buz gibi oluyor. Elimin kansızlıkla ilgili olduğunu düşündüm ama doktor değerlere bakıp bir sorun olmadığını söyledi. Neden olabilir? Artık bilgisayarın başına oturasım bile gelmiyor.

Çok garip bir sorun olduğunun farkındayım. Bir saat bile baktıktan sonra yüzümü elime verdiğimde ateşim varmış gibi hissediyorum. Elim ise genelde buz gibi oluyor. Elimin kansızlıkla ilgili olduğunu düşündüm ama doktor değerlere bakıp bir sorun olmadığını söyledi. Neden olabilir? Artık bilgisayarın başına oturasım bile gelmiyor.

Bende de oluyor uzun süreler mavi ışığa maruz kalmanın etkisi olabilir.

Dark Souls ve Online oyunlarda sıklıkla görülür stresten teyit etmek için Devil May CRY oyna ama Devil May CRY 5 falan sofribout olan değil.

Bilgisayarı kapat ve yüzünü yıka. Bu kadar.

Bende benzer bir durumdayım hocam cam falan açın sıcak bastığında iyi oluyor.

Bir de 5-10 dakika aralar verin saat başı.

Yeni konular

Geri
Yukarı