Bilgisayara format atmak zararlı mı?

lapeer

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarı alalı 1 sene neredeyse oldu ama bazı durumlardan dolayı 4 5 defa format attım şu anda oyun oynarken farem çok fazla takılıyor ne yaptıysam çözüm bulamadım tek yol format gibi geliyor format atsam hangi parçalara zarar veririm ya da zarar verir mi?

Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarı alalı 1 sene neredeyse oldu ama bazı durumlardan dolayı 4 5 defa format attım şu anda oyun oynarken farem çok fazla takılıyor ne yaptıysam çözüm bulamadım tek yol format gibi geliyor format atsam hangi parçalara zarar veririm ya da zarar verir mi?
Disk dışında bir parçaya zararı yok. Ne kadar format o kadar okuma yazma ömrünü azaltıyor maalesef.

Format atmak zarar vermez. Mouse markanız nedir? Belki takılmasına yardımcı olabiliriz.

Format sadece disk'in ömrünü azaltır, ama kolay kolay azalmaz fazla derecede.

Yeni konular

Geri
Yukarı