Bilgisayara sağlam bir virüs bulaştı

Nası yüklenmiyor? AV yüklemeyi engelleyen virüs daha görmedim.
AV yüklenmesini engelleyen sağlam rootkitler var. Eğer daha önce görmediyseniz bu sizin eksikliğiniz ;). Bildiğim kadarıyla bazı meme virüsler bile AV yüklenmesini engelliyor.

Galiba bilgisayara sağlam bir virüs bulaştı. :D hiçbir antivirus programı yüklenmiyor. Bilgisayar tam tarama yapmıyor. Format atmadan nasıl yok ederim bu virüsü?

Kaspersky Rescue Disk indirin ve USB belleğe atın.

AV yüklenmesini engelleyen sağlam rootkitler var. Eğer daha önce görmediyseniz bu sizin eksikliğiniz ;). Bildiğim kadarıyla bazı meme virüsler bile av yüklenmesini engelliyor.

Bu nasıl bir ego anlamıyorum, kullandığın kelimeler, emojiler vs. sanki atom parçalıyorsun. Öyle bir ego ile yazıyorsun ki. Gider USB'ye AV atar o şekil çözer fortmatsız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıdaki Hater'ları görmezden gelip konuya dönecek olursak,

Antivirüs tarama sırasında tam olarak nasıl bir davranış sergiliyor? Çöküyor mu? Donuyor mu? Hangi antivirüsleri denediniz?
Ayrıca güvenli modda tarama yapmaya çalıştığınızda da aynı olay mı yaşanıyor? Görev Yöneticisi açılıyor mu?

Yukarıdaki soruların cevabını paylaşırsanız daha net bir yaklaşım gösterebiliriz

Artı -1 Eksi
Yukarıdaki Hater'ları görmezden gelip konuya dönecek olursak,

Antivirüs tarama sırasında tam olarak nasıl bir davranış sergiliyor? Çöküyor mu? Donuyor mu? Hangi antivirüsleri denediniz?
Ayrıca güvenli modda tarama yapmaya çalıştığınızda da aynı olay mı yaşanıyor? Görev Yöneticisi açılıyor mu?

Yukarıdaki soruların cevabını paylaşırsanız daha net bir yaklaşım gösterebiliriz.

AV'ler yüklenmiyordu. PC'yi tamamen kapattım, 5 dakika bekledim, 360 Total indi. Şu an tam tarama yapıyor. 50 tehdit buldu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı