Bilgisayara su döküldü

O zaman görünürdeki suyu temizleyip havadar bir yere bırakmaktan başka çare yok.

Hocam kasanın üstündeki süngerde de su var fakat onu temizleyemiyorum.

Bütün su kuruyana kadar bekle, korkma hiçbir şey olmaz. Parçaları çıkarmana da gerek yok, bilgisayarlar su gelmesin diye korumalıkları oluyor, merak etme, bütün su kuruyana kadar açma bilgisayarı. 3 4 gün dursun sonra aç.

Aniden kapandıysa kısa devre yapıp yanma ihtimali de var.

Hocam aslında kapandı sayılmaz. Ekran karardı ve ses gelmeye başladı. Ben de hemen kasadan kapatıp kabloları çıkardım.

Hocam kasanın üstündeki süngerde de su var fakat onu temizleyemiyorum.

Hocam aslında kapandı sayılmaz. Ekran karardı ve ses gelmeye başladı. Ben de hemen kasadan kapatıp kabloları çıkardım.
Büyük ihtimalle bir şey olmaz.

Buharlaşmayı hızlandır, bir vantilatörün veya hava üfleyen bir kaynağın önüne koy kasanı yan panel açık olacak şekilde. Kuru bir bezle parçaların görünen kısımlarını sil. Çıkartıp silersen daha iyi olur.

Buharlaşmayı hızlandır, bir vantilatörün veya hava üfleyen bir kaynağın önüne koy kasanı yan panel açık olacak şekilde. Kuru bir bezle parçaların görünen kısımlarını sil. Çıkartıp silersen daha iyi olur.

Hocam balkona koysam olur mu ? Ya da kurutma makinesi?

Olabilir koyun, ama sadece güneşin sıcağına bırakmak yetmez. El ile nemlenmiş bölgeleri kurutmanız gerekli.

Hocam şu an güneş yok dışarıda, hatta rüzgar var.

Olabilir koyun, ama sadece güneşin sıcağına bırakmak yetmez. El ile nemlenmiş bölgeleri kurutmanız gerekli.

Hocam ben size fotoğrafını atayım, siz bir bakın isterseniz.
128D099C-F42A-4B6B-BA67-4CBA2C194DC0.jpeg
Peçeteleri oraya aniden gelen şok ile koydum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı