Bilgisayara trojan bulaşınca ne yapılmalı?

Trojan virüsü bulaşmış ve temizlenmesi için 'en sağlıklı' önerileri vermeye çalışıyoruz. MBAM işin en iyilerinden olmasına rağmen "gerek yok, Windows Defender yeterlidir" diyorsunuz. Defender'ın kendisini ve veri tabanını geliştirdiği doğru. Ancak henüz MBAM kalitesinde değil.

Windows Defender siliyor mu dedim ben şimdi? Sadece iyi buluyor dedim. Silmesinde usta MBAM tabii ona bir şey diyemem.

Trojan virüsü bulaşmış ve temizlenmesi için 'en sağlıklı' önerileri vermeye çalışıyoruz. MBAM işin en iyilerinden olmasına rağmen "gerek yok, Windows Defender yeterlidir" diyorsunuz. Defender'ın kendisini ve veri tabanını geliştirdiği doğru. Ancak henüz MBAM kalitesinde değil.
Bu yargıların dayanağı nedir tam olarak?

Neden Kaspersky'a bu kadar kin ve öfke ile dolusunuz? Gecenin bi' yarısı kapınızı mı çaldı?

Hayir, Kaspersky'a kin ve öfke dolu değilim bu arada, evde bulduğum bilgisayara ilk önce ksc ile tarama yaptım ve 44 adet zararlı buldu, fakat MBAM yaklaşık 1,000 adet zararlı buldu.

Hayir, Kaspersky'a kin ve öfke dolu değilim bu arada, evde bulduğum bilgisayara ilk önce ksc ile tarama yaptım ve 44 adet zararlı buldu, fakat MBAM yaklaşık 1,000 adet zararlı buldu.
Peki, zararlı olduğu kesin mi? MBAM'in zararlı olmayan yazılımları bile zararlı olarak algıladığına dair iddalar vardı. Bu yuzden MBAM'i çok tercih etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı