Bilgisayara uzaktan bağlanıp oyun oynamak için yazılım önerisi

Frostyy3

Decapat
Daha fazla  
Merhaba birkaç gün önce Xbox'da Lego® Star Wars™: The Skywalker Saga indirdim sonra arkadaşım da kendine Game Pass alıp oynamak için indirdi. Fakat co-op özelliği bölük ekran şeklinde olduğunu yan yana olmamız gerektiğini gördük ve bir türlü birlikte oynayamadık. Biz de Steam'in remote play özelliğini hatırlayıp TeamViewer indirdik ve oradan oynamayı denedik fakat ikimizin de interneti çok hızlı olmasına rağmen hiçbir şekilde oynanacak şekilde bir bağlantıya sahip olamadık (uygulamadan dolayı). Size sorum hangi uygulamayı tavsiye edersiniz birbirimizin bilgisayarına bağlanıp oynamak için? Bir öneriniz varsa çok güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba birkaç gün önce Xbox'da lego® star wars™: The skywalker saga indirdim sonra arkadaşım da kendine Game Pass alıp oynamak için indirdi. Fakat co-op özelliği bölük ekran şeklinde olduğunu yan yana olmamız gerektiğini gördük ve bir türlü birlikte oynayamadık. Biz de Steam'in remote play özelliğini hatırlayıp TeamViewer indirdik ve oradan oynamayı denedik fakat ikimizin de interneti çok hızlı olmasına rağmen hiçbir şekilde oynanacak şekilde bir bağlantıya sahip olamadık (uygulamadan dolayı). Size sorum hangi uygulamayı tavsiye edersiniz birbirimizin bilgisayarına bağlanıp oynamak için? Bir öneriniz varsa çok güzel olur.
AnyDesk olabilir.

Ama verimli olmayabilir.

Denemedim ama söyleyeceğim yöntemde 2 pc ve 1 xbox gerekli. İlk başta xbxox ekranını pcye aktarmayı deneyin internetten bakabilirsiniz. Aktardığınız pc ye diğer pcden uzak masaüstü bağlantısı bağlanmauı deneyin. İşe yarar mı bilmiyorum ama denemekte fayda var.

Denemedim ama söyleyeceğim yöntemde 2 pc ve 1 xbox gerekli. İlk başta xbxox ekranını pcye aktarmayı deneyin internetten bakabilirsiniz. Aktardığınız pc ye diğer pcden uzak masaüstü bağlantısı bağlanmauı deneyin. İşe yarar mı bilmiyorum ama denemekte fayda var.
Teşekkür ederim fakat ben xbox derken konsol olanı değil platform olanı kastettim hocam. Xbox gamepass pc ile oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı