Bilgisayara virüs girdi ve bilgilerimi ele geçirdi

Discord ve Roblox destek ekibine mail at. Hesabın sana ait olduğunu kanıtlayacak satın alımların varsa bunların fatura bilgileri dekontu, Steam, Epic vs. gibi başka platformlara bağlantılı hesapsa o hesapların bilgileri vs. gibi şeyleri kullanarak hesapların kendine ait olduğunu kanıtlayabilirsin ve mail adresini geri alıp şifreni sıfırlayabilirsin.

Desteğe mail attığında sana hangi bilgileri istedikleri konusunda yardımcı olurlar. Hesabına bağlı olan mail adresinden mail atman daha çabuk çözüm getirir.

Kaspersky yükleyin diceğimde bir virüsten 2 hesap çalındıysa kötü virüstür.

Roblox hesabımı aldım Kaspersky vardida duraklatmistim film izlerken çok kasıyor diye yeniden açtım spyhunter tarama yapıyor Kaspersky her şeye erişimi kapattı.

Discord ve Roblox destek ekibine mail at. Hesabın sana ait olduğunu kanıtlayacak satın alımların varsa bunların fatura bilgileri dekontu, Steam, Epic vs. gibi başka platformlara bağlantılı hesapsa o hesapların bilgileri vs. gibi şeyleri kullanarak hesapların kendine ait olduğunu kanıtlayabilirsin ve mail adresini geri alıp şifreni sıfırlayabilirsin.

Desteğe mail attığında sana hangi bilgileri istedikleri konusunda yardımcı olurlar. Hesabına bağlı olan mail adresinden mail atman daha çabuk çözüm getirir.

Adam Discord'dan küfür ediyordu bursa kaynaklı gözüküyor giriş.

Crakedli dosyaları indirirken düşüneceksiniz soğuk su için format atın sıfırdan açın Roblox'unda sıfırdan kasın.
Hocam bu konuya hem katılıyorum hem katılmıyorum. Ben de korsana karşıydım fakat şarkı yapmaya başlayana kadar. Kullanmam gereken uygulama 200 euro. Şarkılara efekt ve düzenleme yapmam gereken pluginlerin tanesi 10-100 euro/dolar arası değişiyor. Korsan kullanmaktan başka bir çarem kalmıyor.

Evinize gelen net gelir ne hocam?

Evime gelen net gelir derken? Profesyonel bir işin evime gelen gelir ile ne alakası olabilir. Ticari amaçlı kullanılan bir ugyulamanın bir bedeli vardır ve buna katlanmak zorundasınız. Sonuçta yatırdığınız para işiniz için kullanacağınız sermayeniz oalcak ve para kazanacaksınız.

Hocam bir hobi edinmek bu kadar pahalıysa ne yapacağız biz? Bir hobi için borca mı gireceğiz?

Eğer hobi amaçlı yapıyorsanız ücretsiz alternatiflerini kullanın. Profesyonel olarak bu işi yapan birisi piyasa standardı, üretkenlik harcanan zaman/para ilişkisi diyebilir farklı bahaneleri olabilir ve farklı uygulamalar kullanamayabilir. Ama bir hobici için sırf uygulama paralı diye korsan kullanmak mantıklı değil. Piyasada birçok ücretsiz program mevcut ve ücretli uygulama ve plug-inler ile yaptığınız her şeyi açık kaynak bedava uygulamalar ile yapabilirsiniz.

PCem'de 2 Windows bulunuyor du otekinede girmiş olabilir mi?

Geri
Yukarı