Bilgisayara virüs girdi ve silinmiyor

pexpoo6

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben hile indirmiştim bilgisayarıma sonra sildim hileyi. 2 gün sonra bilgisayarımda virüs var gözüküyor kaldır yazıyor. Kaldıra tıklayıp eylemleri başlat diyorum sonra kayboluyor. Sonra Windows Defender'e tekrar gelince yine tehdit bulundu diyor. Ne yapmam lazım? Ne olur yardım edin ve bazen bilgisayar Görev Yöneticisi yanıt vermiyor ve bilgisayar donuyor. Tehdit görselini de atıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    294,5 KB · Görüntüleme: 83
Merhaba arkadaşlar ben hile indirmiştim bilgisayarıma sonra sildim hileyi. 2 gün sonra bilgisayarımda virüs var gözüküyor kaldır yazıyor. Kaldıra tıklayıp eylemleri başlat diyorum sonra kayboluyor. Sonra Windows Defender'e tekrar gelince yine tehdit bulundu diyor. Ne yapmam lazım? Ne olur yardım edin ve bazen bilgisayar Görev Yöneticisi yanıt vermiyor ve bilgisayar donuyor. Tehdit görselini de atıyorum.

Hiç uğraşma format at en temizi kafan rahat olur.

Kaldıra basın eylemleri tamamla deyin. Bu virüsler virüs bile değil. Bunlar hile kalıntıları PC'nize zarar vermez. Ancak oyundan banlanabilirsiniz.
Açıklama:
Offercore Cheat Engine dosyası yani kullandığınız hile temiz, Cheat Engine temelli bir hile.
Caypnamer hilenizin kalıntıları geçici dosyalar. Sorun çıkarmaz

Hilenizi Windows'un dosyalarından shift+delete tuşları ile silin. Probleminiz çözülür

Ben açıklamasını attım. Ama bu linklerde işinizi görür.

Geri
Yukarı