Bilgisayara virüs girdi

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus PRIME A620M-K 6400mhz(OC) RGB M.2 AM5 mATX DDR5
Ekran Kart: Asus GeForce RTX 4070 Dual O12G 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3
Ram: Corsair 16GB Vengeance 5200Mhz CL40 DDR5 AMD EXPO Ram (CMK5X16G1B52Z40A2-
Ssd: MLD 500GB M500 NVMe Gen4 Okuma 7000MB-Yazma 4700MB M.2 SSD (MLD22M500P21-500)
İşlemci Soğutucu: AMD Wraith Stealth AMD Uyumlu Hava Soğutucu
İşlemci: AMD Ryzen 5 7500F 3.70 Ghz 6 Çekirdek 38MB AM5 5nm İşlemci (MPK)
Kasa: DeepCool CG5
Hitman 2 silent Assassin Türk yamasını bulmaya çalışıyordum. İndirip indirip deniyordum. Bilgisara bir anda bu cihazda anormal ağ trafiği tespit ettik diye bir yazı gözüktü. Barkod vardı tarattım kredi kartı istedi virüsü girdiğini anladım. Sonra Gmail'den Ubisoft şifrem değişmiş ve Steam'den hesap kurtarmak için şunları deneyin ve yıllar önceki Supercell'den bir kod geldi. Bende bilgisayarı direkt sıfırlamaya başladım. Şu anda %62 de. Şu anda bana söyleyeceğiz her şey önemli.

Hitman 2 silent Assassin Türk yamasını bulmaya çalışıyordum. İndirip indirip deniyordum. Bilgisara bir anda bu cihazda anormal ağ trafiği tespit ettik diye bir yazı gözüktü. Barkod vardı tarattım kredi kartı istedi virüsü girdiğini anladım. Sonra Gmail'den Ubisoft şifrem değişmiş ve Steam'den hesap kurtarmak için şunları deneyin ve yıllar önceki Supercell'den bir kod geldi. Bende bilgisayarı direkt sıfırlamaya başladım. Şu anda %62 de. Şu anda bana söyleyeceğiz her şey önemli.

Her platfroma 2 faktörlü doğrulama ekleyiniz tüm şifrelerinizi değişiniz bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Hocam büyük ihtimal mailinize vs giriş yaptılar. Bilgisayarda kart bilgisi var mıydı önce onu sorayım? Bu arada mail şifrelerinizi değiştirmeniz gerekiyor ilk iş bunu yapın.

Bilgisayarı formatla Gmail şifrelerini değiştir mümkünse özel karakterli şifreler koymaya özen göster 2FA kurabildiğin her yere kur geçmiş olsun.

Her platfroma 2 faktörlü doğrulama ekleyiniz tüm şifrelerinizi değişiniz bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Çoğu platform için 2 faktörlü doğrulama var.

Hocam artık Türkçe yama kullanmayı bırakın VirusTotal'da taratın.

Yeni konular

Geri
Yukarı