Bilgisayarcı bilgisayara BIOS virüsü bulaştırmış olabilir mi?

Cyberbug 2077

Hectopat
Makaleler
1
İyi günler. Tekrar bu konuya dönmek istemezdim ancak büyük ihtimalle artık bununla ilgili son konum.

Bilgisayarcı bilgisayarın herhangi bir donanımına virüs bulaştırmış ya da virüslü bir donanımı benim bilgisayarıma takmış olabilir mi? Böyle bir şey olduysa bunu antivirus tespit edebilir mi? Edemezse bundan nasıl kurtulabilirim? Ve son olarak benim bilgisayarıma bilgisayarcı BIOS virüsü gibi bir virüs bulaştırmış olabilir mi?

Günde 20 kez farklı kelimeler ekleyerek açtığınız “Antivirüs ile tarattım fakat bilgisayarcının yüklediği Windows’ta virüs var mı?” konusu bir üst seviyeye atlayarak ”BIlgisayarcı BIOS virüsü yüklemiş olabilir mi?’ye evrilmiş. Yaşınız küçüktür ve virüsten korkuyorsunuzdur fakat arkaplanda güçlü bir antivirüs yazılımı açık olduğu sürece bu kadar paranoyak olmanıza gerek yok. Bence siz canınız sıkıldıkça eğleniyorsunuz.

Günde 20 kez farklı kelimeler ekleyerek açtığınız “Antivirüs ile tarattım fakat bilgisayarcının yüklediği Windows’ta virüs var mı?” konusu bir üst seviyeye atlayarak ”BIlgisayarcı BIOS virüsü yüklemiş olabilir mi?’ye evrilmiş. Yaşınız küçüktür ve virüsten korkuyorsunuzdur fakat arkaplanda güçlü bir antivirüs yazılımı açık olduğu sürece bu kadar paranoyak olmanıza gerek yok. Bence siz canınız sıkıldıkça eğleniyorsunuz.
Bizde bu durumu @Dutchman ile de defalarca dile getirdik ama nedense hâlâ konu sahibi anlamakta zorluk çekiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı