Bilgisayarcı BIOS pilini takmamış

qualx

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU : i5 3470 GPU : GT 730 ram : 4 gb 1600 mhz turbox ssd : 128 gb sata ssd

harddisk : 500 gb
Bilgisyarda PSU ile ilgili bir arıza çıkmış. Bilgisayarcıya götürdüm. Bundan birkaç ay geçti. Bugün de PC'nin ışıkları yanıp kapandı. PC'yi açtım RAM'ı sökecektim, işlemci fanına doğru baktım ve BIOS pili fanın yanında beni selamlıyordu. Adam BIOS pilini çıkarmış takmamış.

Sizce normal mi bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisyarda PSU ile ilgili bir arıza çıkmış. Bilgisayarcıya götürdüm. Bundan birkaç ay geçti. Bugün de PC'nin ışıkları yanıp kapandı. PC'yi açtım RAM'ı sökecektim, işlemci fanına doğru baktım ve BIOS pili fanın yanında beni selamlıyordu. Adam BIOS pilini çıkarmış takmamış.

Sizce normal mi bu?

Lütfen şu adamlar kapatsın dükkanını. Unutulacak bir şey değil bu.

Sizce normal mi bu?

Değil tabii ki, taktınız mı çalıştı mı?

Şu mahalle bilgisayarcılarına gitmeyin ya, şu yaşıma geldim işini adam akıllı yapan bir bilgisayarcı görmedim. Diğer parçalara dikkat et çalmış olmasın. Yeni bios pili tak ihmal etme onu.

Şu mahalle bilgisayarcılarına gitmeyin ya, şu yaşıma geldim işini adam akıllı yapan bir bilgisayarcı görmedim. Diğer parçalara dikkat et çalmış olmasın. Yeni bios pili tak ihmal etme onu.
psu arızalandığı için gitmek zorunda kaldım ondada psuyu değiştirdiler holdward diye bi psu
para biriktir daha iyisini alırdım 600 tl para saydık

Değil tabii ki, taktınız mı çalıştı mı?

En azından çalıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı