Bilgisayarcı ekran kartını çaldı

• Konuyu başlatan emn75
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 516
İstedim adamla kavga ettim babam bile arkamda durmadı hatta babam bile kızdı bana adama hırsız demişsin diye daha ne yapim.

Onboard işlemci bilgisayar a hem görüntü verir hem islemcilik yapar.

Dostum, onboard diye bir işlemci yok. Onboard, görüntü aygıtı için kullanılır. Ya işlemcinin içindeki igpudur ya sürücüsü yüklenmemiş bir kart yerine Windows'un kurmuş olduğu bir sürücüdür.

Sistem hakkında detaylı bilgi ver, neydi ne oldu? Kendi sistem bilgilerini öğrenmek zor olmasa gerek. Gir dxdiaga bak işlemcine ve ekran kartına. Olmadı, gir Aygıt Yöneticisi'nden bak.

Babanızla ilgili bir şeyler diyecektim ama kırıcı olmamak adına kendime saklıyorum. Polise gitmeyi deneyin.

Evimizin dibinde emniyet var sordum fotoğraf veya video yok IDE sadece ettiğin şikayet ile kalırsın dediler.

İşletmeye yorum yaz bari millet götürmesin bilgisayarını bunlara. Ayrıca gerçekten sizin PC de hangi parçaları eklemişler çıkarmışlar bir detaylı yazın merak ettim.

Dostum, onboard diye bir işlemci yok. Onboard, görüntü aygıtı için kullanılır. Ya işlemcinin içindeki igpudur ya sürücüsü yüklenmemiş bir kart yerine Windows'un kurmuş olduğu bir sürücüdür.

Sistem hakkında detaylı bilgi ver, neydi ne oldu? Kendi sistem bilgilerini öğrenmek zor olmasa gerek. Gir dxdiaga bak işlemcine ve ekran kartına. Olmadı, gir Aygıt Yöneticisi'nden bak.

Bilgisayar yok. Ama biliyorum şimdi tamir edilmiş edilmeden önce gi.

Dostum bilgisayarın tamir olmadan önceki halini adim gibi biliyorum. Onboard işlemci hem işlemci görevini yapar hem de görüntü aygıtı olarak kullanılır benim eski laptopumda vardı orada öyle idi onboard nedir diye araştırmani tavsiye ederim. Ama şu an PC elimde değil.

İşletmeye yorum yaz bari millet götürmesin bilgisayarını bunlara. Ayrıca gerçekten sizin PC de hangi parçaları eklemişler çıkarmışlar bir detaylı yazın merak ettim.

Bilgisayarim da Gigabyte GA H61M-S2pv anakartin üzerine i3 2.nesil bir işlemci takılı idi yanına Sapphire Radeon HD 5570 ekran kartı var idi ve 8 GB RAM takiliydi. Power, anakart işlemci hepsi değişmiş anladığıma göre. Bilgisayarcinin konumu ise Adana galeria da hür spor malzemelerinin karşısındaki bilgisayarci götürmeyin goturtmeyin.

Bilgisayarim da Gigabyte GA H61M-S2pv anakartin üzerine i3 2.nesil bir işlemci takılı idi yanına Sapphire Radeon HD 5570 ekran kartı var idi ve 8 GB RAM takiliydi. Power, anakart işlemci hepsi değişmiş anladığıma göre. Bilgisayarcinin konumu ise Adana galeria da hür spor malzemelerinin karşısındaki bilgisayarci götürmeyin goturtmeyin.

Geri
Yukarı