"Bilgisayarcı" ne demek?

@erme O an onu düşünemedim. Kafa bir anda eldeki ürüne çöküp, üstüne ne koparabilirsek gibisinden çalıştı. Zaten laptopu da iş yerinde kullanacaklar. Ertesi gün başına bir kaza gelmeyeceğinin bir garantisi yok. Sıfır ürün almak o ortama çok gelmez.

Kazıklanmışsın. Hem de en büyüğünden. Ben anakart yanmış dediği an alırdım bilgisayarı elinden. Benim kendi bilgisayarcı tanıdığım var, herkese muamelesi aynı. Helal para kazanıyor. Bilgisayarcılık da diğer meslekler gibi karaktere bağlı.

Hocam ben götürmedimki babam benim haberim olmadan vermiş bir de adam Windows 8.1 üstü açmaz diyordu şu anda Windows 11 yüklu ve sorunsuz çalışıyor o bilgisayarda.

Kazıklanmışsın. Hem de en büyüğünden. Ben anakart yanmış dediği an alırdım bilgisayarı elinden. Benim kendi bilgisayarcı tanıdığım var, herkese muamelesi aynı. Helal para kazanıyor. Bilgisayarcılık da diğer meslekler gibi karaktere bağlı.

Hocam benim USB olsa göndertmezdim eğer orada bende olsaydım adamdan bir tane Windows 10 format USB isterdim formatlardım orada.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı