"Bilgisayarcı" ne demek?

Bilgisayarcı=Yani diğer ismiyle enayi silkeleyenler çok profesyonel çalışırlar onlar en acımasızdırlar.Yemeyip içmeyip @@@ aldığımız PC’lere format laneti uygularlar bu lanet size ekran kartınıza işlemcinize ve pahalı parçalarınıza mâl olur onlar gerçek suçlulardır
Her bilgisayarcı aynı değil. İşini hakkıyla yapanlar da var.

Her bilgisayarcı aynı değil. İşini hakkıyla yapanlar da var.
Ben karşılaştım sağolsunlar 4 yıl boyunca oyunları low’da 120p de 10 fps oynadım (ekran kartımı çaldılar)

Ben karşılaşmadım sağılsınlar 4 yıl boyunca oyunları low’da 120p de 10 fps oynadım (ekran kartımı çaldılar)
nE? Hocam geçmişler olsun. Benim Görkem amcam var. Askerlik arkadaşı babamın. Sağolsun bilgisayarın bakımlarını yapıyor. Daha yeni 8 GB RAM taktırdım. Bana orijinal Windows anahtarı hediye etmişti. Ama eski bilgisayarımda kaldı yani babam kullanıyor :D.

nE? Hocam geçmişler olsun. Benim Görkem amcam var. Askerlik arkadaşı babamın. Sağolsun bilgisayarın bakımlarını yapıyor. Daha yeni 8 GB RAM taktırdım. Bana orijinal Windows anahtarı hediye etmişti. Ama eski bilgisayarımda kaldı yani babam kullanıyor :D.
Şimdi’ki bilgisayarım sonuç olarak 1000 kat daha performaslı şaka gibi

Bilgisayarcı asıl anlamında yazdığınız ile aynı şeyi ifade eder. Ama halk ağzında Bilgisayarcı : Bilgisayar ile uğraşan, temizleyen, donanımı değiştiren kişidir. İnsanlar ince iş için kendilerine güvenemezler. Bu yüzden her şeyi bilgisayarcıya yaptırırlar. Ve çoğu insanın bir Bilgisayarcı tanıdığı vardır :D. Benim Görkem amcam var saolsun çok yardımcı oluyor. Daha geçen gün 8 GB RAM taktırdım kendisine. Uyumlu RAM bulamadık, Lenovo'nun kendi servisinden getirtti.
Genellikle her çözüme %90'nın format dediği ve çok azının bilgisayardan anladığını düşündüğüm. internet kafe veya bilgisayar printer tamircilerine verilen ad desek yanlış olmuyor.

Ben karşılaştım sağolsunlar 4 yıl boyunca oyunları low’da 120p de 10 fps oynadım (ekran kartımı çaldılar)
benim laptoptaki 4 gb ram ve ssd nasıl olduysa 2gb ram ve hdd'ye dönüşmüştü küçükken aldığımda.

Genellikle her çözüme %90'nın format dediği ve çok azının bilgisayardan anladığını düşündüğüm. internet kafe veya bilgisayar printer tamircilerine verilen ad desek yanlış olmuyor.

benim laptoptaki 4 gb ram ve ssd nasıl olduysa 2gb ram ve hdd'ye dönüşmüştü küçükken aldığımda.
Bizim bilgisayarcı cennetten düştü herhalde. Her sorunuma çözüm buluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı