Bilgisayarcı termal macun için ne kadar ister?

Hayır kimseye yaptırmadım, bilgisayarı aldığımdan beri hiç bir şeyi ellemedim termal macunda dahil sonra yavaş yavaş bu sorunlar artmaya başladı ve en son termal macunu değiştirmeyi düşündüm başka bir çözüm bulamayıp.
Soğutucuyu yerine doğru taltın mı? Bir de fanın kablosu var onu da taktın mı?

Soğutucuyu yerine doğru taltın mı? Bir de fanın kablosu var onu da taktın mı?
Evet hepsi doğru, soğtucuyu bilgisayarı aldığımız yer hediye etti muhtemelen çok güçsüz kalıyor, bir ara kasayı açıp içindeki tozları temizlemeyi deneyecektim fakat laptopu o kadar sağlam kapatmışlardı ki açamadım bir türlü garantisinide çöp ettim iyi bir şey yapayım derken muhtemelen ondan dolayı elimdeki imkanlar tükeniyor.

Evet hepsi doğru, soğtucuyu bilgisayarı aldığımız yer hediye etti muhtemelen çok güçsüz kalıyor, bir ara kasayı açıp içindeki tozları temizlemeyi deneyecektim fakat laptopu o kadar sağlam kapatmışlardı ki açamadım bir türlü garantisinide çöp ettim iyi bir şey yapayım derken muhtemelen ondan dolayı elimdeki imkanlar tükeniyor.
Boş ver garantiyi. Sen en iyisi güzel bir termal macun al biz de sana yardım edelim, belki bir adımı kaçırmışsındır ya da kötü bir termal macun kullanmışsındır, tekrar deneyelim düzeltiriz.

Boş ver garantiyi. Sen en iyisi güzel bir termal macun al biz de sana yardım edelim, belki bir adımı kaçırmışsındır ya da kötü bir termal macun kullanmışsındır, tekrar deneyelim düzeltiriz.
Kasayı açamıyorum ki çok denedim inan, yinede gidip sormak istiyorum zaten termal macun değişimi videolarını falan hepsini izledim ekstra bir şey yapmaya çalışırsa uyarırım, sadece gidip görmek istiyorum bir şey yapabilecek mi diye, uçuk fiyatlar verirse yine söylerim yaptırmam gerekirse, belki de iyi biri çıkacak bilemiyorum, zamanım kısıtlı olmasa sipariş veririm ama işte.., RAM'im yetmiyorda olabilir 8 GB ram var 5.95 kullanılabilir alan diyor Valoranttayken 5 GB'sini kullanıyor zaten anlamadığım şekilde, ama ilk başlarda hiç böyle bir sorun yoktu dediğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı