Termal macun değişim ücreti ne kadardır?

Aorewia

Hectopat
Daha fazla  
Az önce bilgisayarcıya gittim ve termal macun sürme fiyatını sordum. 80TL makul bir fiyat mı? Yağlama falan bir şeyler de dedi. Ayrıca pek güvenemiyorum bilgisayarcıya çünkü aynı zamanda laptop RAM sordum ve 380 TL dedi?! 2 gün önce gittiğimde başka biri vardı 50-100 arası değişir demişti. Ve aradığım RAM internette 200-100 arası geziyor. Oradaki adama dedim binbir türlü yalan kıvırmaya başladı. Arkadaşımı da dolandırmaya çalışmışlardı daha önce ve aradığım RAM 4GB 1600MHz DDR3. Sizce başkasına mı gideyim yoksa bunlarda mı kalayım?

Ürün laptop ise fiyat normaldir. Bu işle uğraşmayanlar bilmez. Laptop söküp toplamak bile 40-50TL işçilik parasıdır. Üzerine birde bakımları yapılıyor fanlar çıkarılıyor temizleniyor macunlar yenileniyor. 80TL biraz abartı gibi ama 50-70TL arası normal bir fiyattır. Herkes Laptop söküp toplayamaz.

Ürün laptop ise fiyat normaldir. Bu işle uğraşmayanlar bilmez. Laptop söküp toplamak bile 40-50TL işçilik parasıdır. Üzerine birde bakımları yapılıyor fanlar çıkarılıyor temizleniyor macunlar yenileniyor. 80TL biraz abartı gibi ama 50-70TL arası normal bir fiyattır. Herkes Laptop söküp toplayamaz.
Anladım ama dolandırmaya çalışıyor bunlar.
Anlamasam beni ayakta götürecekler.

Anladım ama dolandırmaya çalışıyor bunlar.
Anlamasam beni ayakta götürecekler.
Biz cihazı söküp toplamaya bakıma yapmaya komple 40TL alıyoruz. 80TL fazla bir tutar. Mesela parça değişeceği zaman sök tak parası almayız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı