Bilgisayarcıda çalışmak

Çalışabilirsin de alınma ama yapabildiklerini şimdilerde herkes yapabiliyor, fakat eskiden olsa kendine iş yeri bile açabilirdin. Ha, eğer söylediklerinin daha fazlasını biliyorsan bilgisayarcıyı bile eğitirsin. Bilgisayarcıların bildiği tek şey bunlar görduğüm kadarıyla. :D
Emin ol bilgisayarcılar display port nedir onu bilmiyor. Bilgisayar üzerine daha fazla ne yapabilirim bilmiyorum.

Çalışabilirsin de alınma ama yapabildiklerini şimdilerde herkes yapabiliyor, fakat eskiden olsa kendine iş yeri bile açabilirdin. Ha, eğer söylediklerinin daha fazlasını biliyorsan bilgisayarcıyı bile eğitirsin. Bilgisayarcıların bildiği tek şey bunlar görduğüm kadarıyla. :D.

Sistemi doğru düzgün birleştiremeyen bilgisayarcı da gördüm ben.

Hala bilgisayarcıya format attırmaya giden var mı bilemiyorum. Mahalle köşelerindeki bilgisayarcı bozuntuları zaten milletten parça çalmaya vs çalışıyorken yanlarına para vererek eleman alacaklarını zannetmiyorum. Oto yıkamacı daha uygun olabilir geçici iş olarak.

Bilgisayar toplarken bilgili olduğumu görünce bilgisayarcı iş teklif etmişti. 2 gün falan gittim. Hayatımın en kötü günlerindendi. İşin ilginç yani ben onlara göre bilgili olmama rağmen hiçbir şey bilmiyordum. Öylesine anlatmak istedim.

Genelde bilgisayarcıyla forumdaki bilgiler çelişiyor. Bir keresinde Asrock anakarta en kalitesiz anakart demişti. Annem için topladığı ofis bilgisayarının kasası Everest.

Konuya dönersek bu bilgilerle çırak olarak çalışırsın, küçük çaptaki bilgisayarcıların kendine hayrı yok, bir de para vereceğini sanmam.

Hala bilgisayarcıya format attırmaya giden var mı bilemiyorum. Mahalle köşelerindeki bilgisayarcı bozuntuları zaten milletten parça çalmaya vs çalışıyorken yanlarına para vererek eleman alacaklarını zannetmiyorum. Oto yıkamacı daha uygun olabilir geçici iş olarak.
“krdşm senin RAM ağırlık yapıyordu çıkardım bir de ekran kartında garip garip Işık’lar vardı yerine daha iyisini taktım”
Bilgisayar toplarken bilgili olduğumu görünce bilgisayarcı iş teklif etmişti. 2 gün falan gittim. Hayatımın en kötü günlerindendi. İşin ilginç yani ben onlara göre bilgili olmama rağmen hiçbir şey bilmiyordum. Öylesine anlatmak istedim.
Akrabalarım felan bana format attırıyor. Artık 10 lira alacağım.

Zaten herkes (çoğunlukla) format attırmaya gidiyor bilgisayarcıya. Şimdi ki bilgisayarcılar ne bulursak geçirelim mantığında olduğu için formatı 50 TL yapıyorlar. Size az çok bi'şey çıkar.

Millet biraz boş işlerden kesilip bilgisayarlar ile ilgili birkaç şey öğrenmek yerine Windows 10 Home'un fiyatından daha yüksek bir fiyata korsan Windows yükletmeye giderse tabii ne bulursak geçirelim taktiği iş sürer.

Yeni konular

Geri
Yukarı