Bilgisayarcıya AutoCAD kurdurulmalı mı?

Muratt94

Yoctopat
Bir bilgisayarcı var. Ben bilgisayarıma 5-6 yıldır format attırmadım ve bu kişiye format attıracağım. Adam benim sosyal medyada nelerle ilgilendiğimi biliyor, yani cok yakın arkadaşım olmasa da arkadaşım sonuçta.

Sana istiyorsan formattan sonra AutoCAD de kurayım dedi. Ben çok pahalı değil mi o dedim ve ben ücretsiz kuracağım sana dedi. Yakında bilgisayarımı götüreceğim adama sizce AutoCAD de kurdurtayım mı bilgisayara? AutoCAD kullanmayı çok istiyorum, amacım hobi yani profesyonel iş değil.

Merak ettiğim böyle bir programı kurulduktan sonra yanlışlıkla güncellersem bir sıkıntı yaşar mıyım? Ben güncellemeleri içeriğine hiç bakmadan otomatik güncelliyorum çünkü.

Hocam şimdi format ve termal macun değişimi video arayacağım yapılımı hakkında.

Peki crack AutoCAD'den uzak mı durmamı öneriyorsunuz? Hiç kurmamak, crackli AutoCAD kullanmaktan daha mı iyidir acaba?
Elbette crackten uzak durun hocam. Kendiniz de bilgisayar bakımı ve formatı halledebilirsiniz.
Ulan ne hallere düştük toplasan 150₺ yi bile geçmeyecek şeyler yazıktır günahtır.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Crackli programı kurdurmaktan vazgeçtim.

Hiç kullanmayayım daha iyidir o zaman. Acaba bu programa benzer başka ucuz önerileriniz var mı acaba? Çünkü bu gerçekten aşırı pahalı ve bir de yanlış bakmadıysam sınırsız bile değil yani 1 yıllık 3 yıllık falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı