Çözüldü Bilgisayarcıya Windows 10 yükletmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Thezn

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarcıya Windows 10 yükleticem ama içindeki parçaları çalmasından korkuyorum. Kasayı açmayacak değil mi? Açarsa ne demeliyim?

Çözüm
Parça çalınmasından korkuyorsanız kendiniz kurun:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam kendiniz YouTube'dan bakarak yapabilirsiniz bu konuda çok fazla video var yani kendiniz kurmanızı öneririm.

Gerek yok başka bilgisayara. Tabii sistem çökmediyse.

Benim anladığım kadarıyla başka bir bilgisayardan bir dosyayı flash belleğe atıyoruz oradan Windows kuruyoruz yanlış mı biliyorum?

Benim anladığım kadarıyla başka bir bilgisayardan bir dosyayı flash belleğe atıyoruz oradan Windows kuruyoruz yanlış mı biliyorum?

Windows'un resmi sitesinde ISO dosyaları var ister ISO dosyası olarak ister flash bellek olarak onu direk flash belleğinize kuruyor setup aracılığı ile. Sizin yapmanız gereken BIOS menüsünden flash belleği 1. başlatma seçeneği ayarlayarak normal disklerin içindekileri silerek Windows kurulumu yapmak. Oldukça basit. Attığım video daha detaylı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bilgisayarcıya flash bellek versem içine Windows attırıp evde kendim kursam olur mu? 50TL gitsin sorun değil sadece parça çalınmasından korkuyorum.
Çalacak adam her türlü alır içinden. Daha önce yaşamıştım format atacağım diyerek 1 hafta vermemişti bir gelmişti eve 8GB RAM olmuş 4GB ekran kartı da gitmişti. Tabi hepsi yapacak demiyorum, siz yine de güvenilir biri varsa ona verin. Kendiniz de kurabilirsiniz.

Kendin atmanı tavsiye ederim. İleride sistemin kilitlenir vs direk kurulama geçersin evde de yedekte durur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı