Bilgisayarda Defender virüs var olarak gösteriyor fakat Malwarebytes yok gösteriyor

Vorfell

Hectopat
Daha fazla  
1655100098887.png

Defender böyle diyor fakat Malwarebytes bir şey yok diyor ne yapmalıyım? Karantinaya al veya kaldır diyorum bir şey olmuyor. Ben o dosyayı sildim ama Defender gösteriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Defender en sorunlu antivirüs olabilir. Ben antivirüs kullanmıyorum kullanmayı da önermem. Açacağın dosyayı VirusTotal üzerinden taratabilirsin. Sorunun çözümünü kendin bulman lazım.

Defender en sorunlu antivirüs olabilir. Ben antivirüs kullanmıyorum kullanmayı da önermem. Açacağın dosyayı VirusTotal üzerinden taratabilirsin. Sorunun çözümünü kendin bulman lazım.
Hocam dosyayı sildim ama Defender hala var diyor uyarı atıyor. Bunu durduramaz mıyım?

Defender, zararlıyı etkisiz kılmak için başarılı ama silme ve hata olayında berbat. Dosyayı sildiğinizden eminseniz, bilgisayarı yeniden başlatın ya da Defender Control ile Defender'i kapatıp geri açın. Hata yüksek ihtimal. Ek olarak, başka tehditler için tarama yapmanızı öneririm.

Defender, zararlıyı etkisiz kılmak için başarılı ama silme ve hata olayında berbat. Dosyayı sildiğinizden eminseniz, bilgisayarı yeniden başlatın ya da Defender Control ile Defender'i kapatıp geri açın. Hata yüksek ihtimal. Ek olarak, başka tehditler için tarama yapmanızı öneririm.
Hocam Defender Control bulamadım. Nerededir?

Yeni konular

Geri
Yukarı