Çözüldü Bilgisayarda hiçbir şey yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qArip

Femtopat
Ekran geliyor ama ne mouse ne de klavye çalışıyor. Kaspersky ile tarama yaptım yeniden başlattım başlatırken 2-3 tane hata çıktı ekran da yeniden başladı. Sonra hiçbir şey yapamıyorum. Masaüstü gözüküyor sadece. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Takınca çalılmıyormuş okusana.

Yapamıyorum ki klavye mouse ışıkları yanıyor ama gözükmüyor mouse ekranda gözükmüyor.
Yahu benim dediğimi yapsana lütfen. Bilgisayar açılmadan ilk yükleme ekranı gelmeden sürekli yeniden başlat. Sonra otomatik sorun düzeltici çalışsın. Oradan Windows düzgün açılmadı diye ekran çıkar. Oraya kadar gel bir lütfen.
Ekran geliyor ama ne mouse ne de klavye çalışıyor. Kaspersky ile tarama yaptım yeniden başlattım başlatırken 2-3 tane hata çıktı ekran da yeniden başladı. Sonra hiçbir şey yapamıyorum. Masaüstü gözüküyor sadece. Ne yapmam gerekiyor?

Merhaba büyük ihtimal virüs bulaştı format lazım ama formatlada gitmeyebilir ama formatı deneyin.

Artı -1 Eksi
Eğer eski bir tarihe geri dönüş noktası ayarlıysa geri döndürmeyi deneyin.

Ama detay vermeniz iyi olurdu.
Yapamıyorum ki klavye mause ışıkları yanıyor ama gözükmüyor mause ekranda gözükmüyor yeniden başlattım Kaspersky içine ettin PC nin
Merhaba büyük ihtimal virüs bulaştı format lazım ama formatlada gitmeyebilir ama formatı deneyin.
Klavye mause çalışmadan nasıl yapacağım ki ?

Hayır

Bilgisayarı açılmadan sürekli yeniden başlat. Sonrasında açılışta düzgün başlatılan adı diyerek bir yere girecek. Oradan sistem geri yükleme noktası varsa geri döndürebilirsiniz. Genelde Windows güncellemesi sonucunda oluşma olasılıkları var.

Geri
Yukarı