Çözüldü Bilgisayarda hiçbir şey yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qArip

Femtopat
Ekran geliyor ama ne mouse ne de klavye çalışıyor. Kaspersky ile tarama yaptım yeniden başlattım başlatırken 2-3 tane hata çıktı ekran da yeniden başladı. Sonra hiçbir şey yapamıyorum. Masaüstü gözüküyor sadece. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Takınca çalılmıyormuş okusana.

Yapamıyorum ki klavye mouse ışıkları yanıyor ama gözükmüyor mouse ekranda gözükmüyor.
Yahu benim dediğimi yapsana lütfen. Bilgisayar açılmadan ilk yükleme ekranı gelmeden sürekli yeniden başlat. Sonra otomatik sorun düzeltici çalışsın. Oradan Windows düzgün açılmadı diye ekran çıkar. Oraya kadar gel bir lütfen.
Takınca çalılmıyormuş okusana.

Yapamıyorum ki klavye mouse ışıkları yanıyor ama gözükmüyor mouse ekranda gözükmüyor.
Yahu benim dediğimi yapsana lütfen. Bilgisayar açılmadan ilk yükleme ekranı gelmeden sürekli yeniden başlat. Sonra otomatik sorun düzeltici çalışsın. Oradan Windows düzgün açılmadı diye ekran çıkar. Oraya kadar gel bir lütfen.

Çözüm
Hocam ben bir hata yaptım biosdan klavye mause etkinleştirmeyi kapalttim klavye mause artık hiç görülmüyor :(

Hocam ben bir hata yaptım biosdan klavye mause etkinleştirmeyi kapalttim klavye mause artık hiç görülmüyor :(
Bios pilini çıkartıp 15-20 saniye sonra tekrar takın. Bios sıfırlanacaktır. Sonra pc yi güvenli modda çalıştırıp geri yükleme noktasına almayı deneyin.

Geri
Yukarı