Bilgisayarda internet var ama yok

Hocam sorun şu kapalı zaten
Sadece Discordda değil olay

Ağ bağdaştırıcılarını güncellemeyi deneyebilirsiniz. Eğer internet sürücülerinde sorun yoksa büyük ihtimal İss ile alakalıdır diye düşünüyorum.

Fiziksel durum kapalı
İnternete çıkış çevrimiçi
Ağ bağdaştırıcılarını güncellemeyi deneyebilirsiniz. Eğer internet sürücülerinde sorun yoksa büyük ihtimal İss ile alakalıdır diye düşünüyorum.
Hocam bilmiyorum ki
Bakın normalde bilgisayara bağlanınca
Şurada Ağ yazar bende Ağ 2 oluyor ve internet gidiyor

image.jpg

Fiziksel durum kapalı
İnternete çıkış çevrimiçi

Hocam bilmiyorum ki
Bakın normalde bilgisayara bağlanınca
Şurada Ağ yazar bende Ağ 2 oluyor ve internet gidiyor

Eki Görüntüle 1981437
Modemin tuşunun yanında küçük bir delik vardı. Oradan reset atılıyordu, oradan reset atmayı hiç denediniz mi acaba?

Bu konuda yazıyor hocam
Çözüldü: Kablosuz Ağ Bağdaştırıcısı Sürücüsünü Nasıl Güncellerim ?
Eğer wi-fi olarak bağlanmada sıkıntı var mı peki hocam, yani telefonda internet rahat bir şekilde kullanılıyor mu ?
Hocam telefonda hiç bir sorun yok bütün her şey PC’de
Modemin tuşunun yanında küçük bir delik vardı. Oradan reset atılıyordu, oradan reset atmayı hiç denediniz mi acaba?
Hocam konu bence İSS ya da modemle alakalı değil yani ben anlayamıyorum niye böyle yapıyor bu Ağ2’e geçiyor ve ondan sonrası böyle

@Yek233 Bence o en son seçenek olmalı hocam. Onu yaptım bi kere sonra bir de modem arayüzünden ayar yapmakla uğraştım.

@Skynel O zaman sorun dediğiniz gibi bilgisayarda. Aklıma driver hatasından başka bir şey gelmiyor, yoksa hiç bir siteye girmemesi lazımdı. Bir şey bulursam yine yazarım hocam.

@Yek233 bence o en son seçenek olmalı hocam. Onu yaptım bir kere sonra bir de modem arayüzünden ayar yapmakla uğraştım.

@Skynel o zaman sorun dediğiniz gibi bilgisayarda. Aklıma driver hatasından başka bir şey gelmiyor, yoksa hiçbir siteye girmemesi lazımdı. Bir şey bulursam yine yazarım hocam.

Şu an format attım bir daha ağ yazıyor ama yine bağlanmıyor modemi bir aç kapa yapacağım bakalım.

Geri
Yukarı