Bilgisayarda KMSpico kurulu olup olmadığını anlama

Killerby34

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarı kurmak için bilgisayarcıya götürdük. PC geldiğinde ben bir C, D disklerine falan baktım ve şöyle bir RAR dosyası vardı: "kmspico_şifre_indir.vip". Böyle bir dosya vardı, ben de bu KMSpico'yu kurup kurmadığnı merak ediyorum. Gördüğüm kadarıyla KMSpico kötü amaçlı bir yazılım. Bunun bilgisayarıma kurulup kurulmadığnı nasıl anlayabilirim?

Bilgisayarınız etkinleştirilmiş vaziyette mi? Ürün etkinleştirmesini siz yapmadıysanız, götürdüğünüz bilgisayarcının yaptığını hiç sanmam. (Lisans koduyla elbette.) Kısaca KMSpico ile aktifleştirmiştir. (Cracklemiştir desek daha doğru.)

+ Abi bilgisayarı topla, bir de Windows'u hallet.
- Hemen abime oradan bir KMSpico.

Merhabalar, bilgisayarı kurmak için bilgisayarcıya götürdük. PC geldiğinde ben bir C, D disklerine falan baktım ve şöyle bir RAR dosyası vardı: "kmspico_şifre_indir. VIP". Böyle bir dosya vardı, ben de bu KMSpico'yu kurup kurmadığnı merak ediyorum. Gördüğüm kadarıyla KMSpico kötü amaçlı bir yazılım. Bunun bilgisayarıma kurulup kurulmadığnı nasıl anlayabilirim?

Komut istemini yönetici olarak çalıştırarak slmgr /xprkodunu yazın." lisans süreniz **** tarihinde sona erecek " yazıyorsa KMS pico kullanılmıştır.

Geri
Yukarı