Bilgisayarımda KMSpico olup olmadığını nasıl anlarım?

Bu kesinlikle KMSpico veya başka bir korsan programın işi orası belli. Eğer programlarda KMSpico'yu göremiyorsanız kaldırılmıştır.(Tamamen değil tabi ki kalıntıları kalır.) Bu durumda bir kaç tane seçeneğiniz var, direk olarak internetten güvenilir bir siteden ucuza Windows anahtarı alıp sonsuza kadar etkinleştirebilirsiniz ya da içiniz rahat olmayacaksa temiz kurulum yapıp satın aldığınız anahtarı kullanabilirsiniz. Temiz kurulum yapmak zor değil aşağıdaki makale aracılığıyla yapabilirsiniz bir yerde takılırsanız konu açıp yardım isteyebilirsiniz.

sizce bende almalımıyım

bendede kmspico var cok onemlimi bunun olmaması?
Korsan yazılım güvenlik açısından sağlıklı değil. Özellikle sisteminizin bel kemiği olan işletim sisteminizi korsan kullanmanız pek iyi değil. 15 20 TL vermemek için dosyalarınızı ve belgelerinizi tehlikeye atmayın bence. Bunun yanında zamanla performans sorunlarına da yol açıyor.

Merhaba, feedos bir sistem aldığınızda işletim sistemi yüklü olmayacaktır. Siz bir bilgisayarcıya gittiniz, lisanslı Windows işletim sistemi satın alacağınızı ve yüklemesini mi istediniz? Yoksa bir ücret karşılığı işletim sistemi mi yüklendi. Büyük ihtimal etkinleştirilmemiş olarak işletim sistemi kuruldu bilgisayarınıza. Diğer götürdüğünüz kişi de crackleyerek etkinleştirmiş olabilir veya internette ucuza satılan Retail Key'ler olur bu yolla da etkinleştirmiş olabilir.
Crackli bir Windows'u kullanmak sağlıklı olmayacaktır. Tekrardan temiz kurulum yaparak etkinleştirmeden de kullanabilirsiniz. Etkinleştirmemiş olmak birkaç özelliğe erişimi kısıtlayacaktır sadece, ben aylardır bu şekilde kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

Yok lisanslı demedim ücret karşılığı Windows 10 yüklendi dediğiniz gibi etkinleştirilmemiş haldeydi o halde diğer bilgisayarcıya götürdüm kaçak yazılım kurmuş adam dedi sonra flash bellek taktı etkiinleştirmeyi halletti ama bunu nasıl yaptı crackle yaptıysa bayağı zararlı ama nasıl yaptığını anlamadım. Bende keşke etkinleştirmeden kullansaydım içime kurt düştü şu an KMSpico ile çok kötü şeyler okudum bilgisayarı yavaşlatıp virüs bulaştıran bir şeyi istemiyorum.

Aynen, Dünya'da herkes crackli kullanıyor, bırakın şu crackli yazılımları savunmayı, maden güvenlik kuşkun var, git Linux kullan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok lisanslı demedim ücret karşılığı Windows 10 yüklendi dediğiniz gibi etkinleştirilmemiş haldeydi o halde diğer bilgisayarcıya götürdüm kaçak yazılım kurmuş adam dedi sonra flash bellek taktı etkiinleştirmeyi halletti ama bunu nasıl yaptı crackle yaptıysa bayağı zararlı ama nasıl yaptığını anlamadım. Bende keşke etkinleştirmeden kullansaydım içime kurt düştü şu an KMSpico ile çok kötü şeyler okudum bilgisayarı yavaşlatıp virüs bulaştıran bir şeyi istemiyorum.
Endişelendiğiniz kadar önemli bir konu değil, ama yine de içim rahat etsin diyorsanız, sıfırdan kendiniz temiz kurulum yapın ve etkinleştirmeden kullanın. Forumda bir çok konu ve videolu anlatım var Windows kurulumu hakkında oralardan yardım alabilirsiniz.

Öncelikle forumda korsan yazılıma destek verilmiyor. Ek olarak 10 TL verip kafanızı rahata erdirmek varken gidipte neden korsanla uğraşasınız ki? Kodoman , şirket var dediğiniz insanlar zaten bunun parasını karşılayıp alıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı